gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Ali Sevilmez mi

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Getme turnam getme Dağlar sağımda dağlar sağımdaa Hakkın selamını hey dost kesme dilinden
    Hakkın selamını hey dost kesme dilinden

Sevdiceğim kalmış
    Kenan elinde kenan elindee
    Turnalar o şahı şahı görmediniz mi

Aman turnam aman aman alimisin sen
    Yoksa hünkar hacı bektaş velimisin sen
    Ali sevilmez mi hey hey delimisin sen

Getme turnam getme
    Dağlar dumandır dağlar dumandırr
    Bizim güttüğümüz hey hey iki garibandır
    Bizim güttüğümüz hey hey iki garibandır

Dosttan ayrı düştüm
    Halim yamandır halim yamandırr

Şah atayım kurban
    Binlerce yaşa binlerce yaşaa
    Daha neler neler gelir sağ olan başa
    Daha neler neler gelir sağ olan başa

Bizden selam olsun
    Kayın kardaşa kayın kardaşaa

Delimisin sennn

Müslüm Gürses - Ali Sevilmez mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Kul Sevilmez Mi

Cengiz Kurtoğlu - Kul Sevilmez Mi

tanrının nimeti bu can bizlere yakışmaz eğdirmek onu dizlere kendini verse bir kalpten sevene gerçekten seven kul kul sevilmez mi gözleri gülmemiş gönlü perişan sevmiş sevilmemiş kahır yaşayan nefretin yerine sevgi taşıyan böylesine mahsun kul sevilmez mi gerçekten seven kul kul sevilmez mi beni yalnız koyup gitmek olur mu sevda tepesinden itmek olur mu yaptığın zulüm mü yoksa gurur mu...
  2. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  3. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  4. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  5. Bu kadın sevilmez mi

Bu kadın sevilmez mi

ünlü oyuncu Leman Sam'ında kızı olan Şevval Sam'a aşk sorularsa güzel oyuncu neler söyler......... SEVMEYİ, SEVİLMEYE TERCİH EDİYOR! AŞKA BAKIŞINI ANLATAN ŞEVVAL SAM, AŞKTA VARDIĞI OLGUNLUĞU PAYLAŞTI. Türkmax kanalında Serra Yılmaz'ın yemek programının konuğu şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam idi. Aşka dair bakışını izleyenlerle paylaşan Sam, 'Ben sevmenin sevilmekten daha büyük bir ihtiyaç...

Sayfayı Paylaş