gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Arkadaşım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bu akşam dertliyim içmeye geldim doldurda bir kadeh ver arkadaşım kahreden derdimi dökmeye geldim
    dinlede bir ibret al arkadaşım

derdim başlayalı yıllardan öte
    o günden bugüne düştüm gurbete
    ömrümü harcadım meyhanelerde
    bir aşk sarhoşuyum ben arkadaşım

Müslüm Gürses - Arkadaşım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Acımıyorsan

Müslüm Gürses - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı o da hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi dene duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesen unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan __________________
  2. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  3. Müslüm Gürses Öldü mü ?

Müslüm Gürses Öldü mü ?

Kızlar müslüm gürsesle ilgili öldü diye haberler var acaba bununla ilgili bilginiz var mı ? Kalpten ameliyat olmuştu şimdide bilmem ne olmuş diye diyorlar. Sizin haberiniz var mı öldü mü yaa :S
  4. "Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

"Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

müslüm gürses haberleri muhterem nur müslüm gürses Sevgili melekler, 2 ay önce kaybettiğimiz, arabesk müziğin efsanevi isimlerinden Müslüm Gürses'in gidişinin ardından türlü türlü spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Sağlığında çıkmayan bu söylentiler ise Gürses'in eşi Muhterem Nur'u hem üzüyor hem sinirlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Oya Aydoğan'ın ettiği bir söz Muhterem Nur'u çileden çıkarttı....
  5. Müslüm gürses Müzesi Açıldı

Müslüm gürses Müzesi Açıldı

Bu yıl mart ayında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses adına Şanlıurfa'da yapılan müze törenle açıldı. Mart ayında yaşamını yitiren ünlü sanatçı Müslüm Gürses adına Şanlıurfa'da müze açıldı. Açılışı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile sanatçının eşi Muhterem Nur tarafından yapılan müzede Şanlıurfalı sanatçının hayatı boyunca sahnelerde giydiği kıyafetler, müzik...

Sayfayı Paylaş