gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Aşığım bir kuluna Öleceğim yoluna Dermanım sensin tanrım
    Merhamet eyle bana
    Senden dileğim
    Yaz onu alnıma
    O benim kaderim olsun

Bir kulun beni bu hale koydu tanrım
    Bir aşkın esiri oldum
    Hayatta senden tek bir dileğim
    Yaz onu alnıma
    O benim kaderim olsun tanrım
    Kaderim olsun

Yüzüm onunla güler
    Zindan oldu geceler
    Çektiğim bu çileler
    Onun elinde biter

Senden dileğim yaz onu alnıma
    O benim kaderim olsun tanrım
    Kaderim olsun

Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Mahsun Kul

Müslüm Gürses - Mahsun Kul

Bir garibim bu dünyada, Unuttun mu tanrım beni, Üstüme dertleri yıkıpta, Unuttun mu tanrım beni, Doğduğum kusurdu,yaşantım hata, Ben isyan ederim böyle hayata, Kimim var gelipte elimden tutan, Yarap unuttun mu mahsun kulunu, Perişan yaşarım şu yeryüzünde, Bütün arzularım kaldı gözümde, Şimdi çaresizlik var sözlerimde, Yarap unuttun mu mahsun kulunu, Bir garibim bu dünyada, Unuttun mu tanrım...
  2. Müslüm Gürses - Kullarına kul yaratmış

Müslüm Gürses - Kullarına kul yaratmış

müslüm gürses kullarına kul yaratmış Bu nasıl dünya Herşey tersine kulak veren yok garibin sesine zaten karalarda kara bahtımız çeşme gibi akar gözyaşlarımız Bir yar için beni gurbet elinde kullarına kul yaratmış yaratan kullarına kul yaratmış yaradan __________________
  3. Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

ne acılar yazıldı bu bahtıma hatıralar çıktı durdu karşıma acılarla neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz zehir kattı felek tatlı aşıma kader sardı beni çile çarkına bu alemde neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz sevgi diye ben dertleri tanıdım gerçek aşkı yerde gökte aradım acılarla her gün nasıl ağladım bir anlatsam buna yürek dayanmaz __________________
  4. Müslüm Gürses - Bir Anda

Müslüm Gürses - Bir Anda

öyle bir duruşun bakışın varki gönlümü sevdaya saldın bir anda gözlerin sözlerin öyle başkaki kalbimin sahibi oldun bir anda mutluluk vaad eden gülüşlerinle sev diye haykıran işvelerinle tarifi imkansız güzelliğinle aklımı başımdan aldın bir anda ölsemde tövbemi bozmam diyordum yıllanmış tövbemi bozdum bir anda tek korkum yeniden aşık olmaktır korktuğum başıma geldi bir anda...
  5. Müslüm Gürses - Ben Senin Kulun Muyum

Müslüm Gürses - Ben Senin Kulun Muyum

Ne senle yasaniyor nede sensiz oluyor Su garip bombos dunyada Ne kahrin cekiliyor ne dertlerin bitiyor Gulmuyor su yuzum gulmuyor Ben senin kulunmuyum beni senmi yarattin Keske seni gormeseydim Seninle yasanmiyor sensizkende olmuyor Keske seni seveseydim Hem senin yokluguna hem kader oyununa Nasil katlanirim ben nasil? Ne umdun neler buldum Mecnundan beter oldum Oldurur beni bu sevda Keske...

Sayfayı Paylaş