gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kim demiş ki aşk yalan
    Gözündeki yaş nedir
    Gizli gizli kalbinde
    Bu yanan ateş nedir

Aşk bir ateşe benzer
    Sönmez güneşe benzer
    Aşkı bilmeyen insan
    Tıpkı bir taşa benzer

Kerem yandı kül oldu
    Yusuf da köle oldu
    Hep bu aşkın Yüzünden
    Adem cennetten oldu

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Maziden Biri

Müslüm Gürses - Maziden Biri

bir yerden tanıyor gibiyim sizi saçlarınız beyaz değilmiydi ne? gülen gözleriniz vardı eskiden gözleriniz yaşlı değil miydi ne? gençliğim yıllara boynunu bükmüş kader fırtınası yaprağım dökmüş yıkılmaz sandığın bu insan çökmüş bahtı böyle siyah değil miydi ne ne güzel günlerdi hayat doluydu çınlardı kahkaha neşe doluydu kimlere aldandın kimlere uydun iistediğin bunlar değil miydi...
  2. Müslüm Gürses - Bir Gönül Arıyorum

Müslüm Gürses - Bir Gönül Arıyorum

Her yanı gül bahçesi Mehtaplı her gecesi Aşkım için böylesi Bir gönül arıyorum Hep huzur bulacağım Temelli kalacağım Sevgili olacağım Bir gönül arıyorum Her yanı gül bahçesi Mehtaplı her gecesi Aşkım için böylesi Bir gönül arıyorum Şöyle tek odalı Acılara kapalı Mutluluk manzaralı Bir gönül arıyorum __________________
  3. Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

gözlerim kapıda kulağım sesde bir gelebilsen ah bir gelebilsen bu nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk bir bilebilsen ah bir bilebilsen hasretinböleren uykularımı çaresiz gizledim duygularımı seni kaybetmenin korkularını bir yenebilsem ah bir yenebilsem ömrümü yoluna serildiğini gözümde yaş olup dizildiğini çılgınlar misali sevildiğini bir görebilsen ah bir görebilsen __________________
  4. Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

ne acılar yazıldı bu bahtıma hatıralar çıktı durdu karşıma acılarla neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz zehir kattı felek tatlı aşıma kader sardı beni çile çarkına bu alemde neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz sevgi diye ben dertleri tanıdım gerçek aşkı yerde gökte aradım acılarla her gün nasıl ağladım bir anlatsam buna yürek dayanmaz __________________
  5. Müslüm Gürses - Bir Anda

Müslüm Gürses - Bir Anda

öyle bir duruşun bakışın varki gönlümü sevdaya saldın bir anda gözlerin sözlerin öyle başkaki kalbimin sahibi oldun bir anda mutluluk vaad eden gülüşlerinle sev diye haykıran işvelerinle tarifi imkansız güzelliğinle aklımı başımdan aldın bir anda ölsemde tövbemi bozmam diyordum yıllanmış tövbemi bozdum bir anda tek korkum yeniden aşık olmaktır korktuğum başıma geldi bir anda...

Sayfayı Paylaş