gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Aşkımız Güme Gitti

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ne Üstte Var Ne Başta
    Kaybetmişiz Biz Başta
    Hayat Denen Savaşta
    Aşkımız Güme Gitti

İşimi Sormuş Anan
    Maaşı Sormuş Baban
    Yıkıldı Bütün Dünyam
    Aşkımız Güme Gitti

Mazide Kalmış Ferhat
    Dediler Kalpten Çıkar
    Çok Zalimmiş Bu Hayat
    Aşkımız Güme Gitti

Müslüm Gürses - Aşkımız Güme Gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Güle Güle Git

Müslüm Gürses - Güle Güle Git

gitmeyi istersen gitme dermiyim terkedip gideni ben istermiyim senin içim gururumu terkedermiyim youn açık olsun güle güle git hasretten yansanda acıyla dolsanda yaşayamasanda güle güle git senin yerini başkası alır beni arasanda elin boş kalır sen sevmedikten sonra seni kim tanır yolun açık olsun gülegüle git __________________
  2. Müslüm Gürses - Gittin

Müslüm Gürses - Gittin

Sen ve ben Niye bitirdin Sonuna kadar gelmedin Sevgini esirgedin gel kırma artık sev beni ömrünce Ve elini gönlünce Gel kırma artık yalnız bırakma Yanıyor yüreğim Gözyaşlarım yağmur gibi Allahım güç ver ona gelsin artık Bitmesin bu sevda __________________
  3. Müslüm Gürses - Gitti Gideli

Müslüm Gürses - Gitti Gideli

Ne bır haber ne bır selam gelmedı Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı Aradan mevsımler seneler gectı Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı 2x [Nakarat] Hasretıne dayanmak cok zor oldu Icımde baslayan yangın kor oldu Heryer zından oldu heryer dar oldu Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı 2x Bır görsemde allah alsın canımı Nasılda özledım bakıslarını Kımse sılmez oldu gözüm yasını Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı...
  4. Müslüm Gürses - Gitti

Müslüm Gürses - Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi ne de elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği yolu olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül elinde Hıçkırığa döndü adı dilimde Gelirmi gelmezmi günün birinde Cevapsız sorular bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum...
  5. Müslüm Gürses - Bilmeden Gitti

Müslüm Gürses - Bilmeden Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi nede elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Bırakıp gitti bırakıp gitti. gitmesydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği you olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Bilmeden gitti bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül evimde Hıçkırığa döndü adı dilimde Geirmi gelmez mi günün birinde...

Sayfayı Paylaş