gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bekle Sevgilim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bekle sevgilim döneceğim Sana mutluluk vereceğim Bu hasret biter kavuşursak
    Senin yolunda öleceğim

Uzat elini tutacağım
    Sana ömrümce tapacağım
    Kapkaranlık evrenine
    Güneş gibi doğacağım

Bekle sevgilim geleceğim
    Seni ömrümce seveceğim
    Bu hasret biter kavuşursak
    Senin yolunda öleceğim​

Müslüm Gürses - Bekle Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Sen Benim Tek Ümidimsin Canımdan Çok Sevdiğimsin Yaşamamın Sebebisin Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim Ne Olursun Artık Yeter Sen Olmazsan Bu Can Biter Sensiz Yüzüm Nasıl Güler Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim Sensiz Günler Asır Gibi Seven Kalbim Esir Gibi Seviyorum Deli Gibi Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim ------------------------- Senin...
  2. Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Dön sevgilim dön Ayrılığına dayanmaz kalbim Bu hasret bu çile zaten bir ölüm Bir de bu ayrılığa yok tahammülüm Sen ümit ışığım Hayat verensin Bu halde bırakıp Nasıl gidersin Çok sevdi çok Elinde değil garip gönlümün Bilsemki olacak senden ölümüm Çekinmem canımı sana veririm __________________
  3. Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Bilmem bu hasretlik nasil bitecek Hicran yarasini kimler saracak Dunyanin kanunu boyle sevgilim Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun Yollarimiz ayriliyor ugurlar olsun Seviyorum dersem sen bana inanma Her sozlerim yalan sen bana kanma Dunyanin kanunu boyle sevgilim Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun...
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş