gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Ben Senin Kulun Muyum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ne senle yasaniyor nede sensiz oluyor Su garip bombos dunyada Ne kahrin cekiliyor ne dertlerin bitiyor
    Gulmuyor su yuzum gulmuyor

Ben senin kulunmuyum beni senmi yarattin
    Keske seni gormeseydim
    Seninle yasanmiyor sensizkende olmuyor
    Keske seni seveseydim
    Hem senin yokluguna hem kader oyununa
    Nasil katlanirim ben nasil?

Ne umdun neler buldum
    Mecnundan beter oldum
    Oldurur beni bu sevda
    Keske hic gormeseydim ask nedir bilmedeydim
    Oldurur beni bu sevda
    Ne kahrin cekiliyor ne dertlerin bitiyor
    Gulmuyor su yuzum gulmuyor

Müslüm Gürses - Ben Senin Kulun Muyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Mahsun Kul

Müslüm Gürses - Mahsun Kul

Bir garibim bu dünyada, Unuttun mu tanrım beni, Üstüme dertleri yıkıpta, Unuttun mu tanrım beni, Doğduğum kusurdu,yaşantım hata, Ben isyan ederim böyle hayata, Kimim var gelipte elimden tutan, Yarap unuttun mu mahsun kulunu, Perişan yaşarım şu yeryüzünde, Bütün arzularım kaldı gözümde, Şimdi çaresizlik var sözlerimde, Yarap unuttun mu mahsun kulunu, Bir garibim bu dünyada, Unuttun mu tanrım...
  2. Müslüm Gürses - Kullarına kul yaratmış

Müslüm Gürses - Kullarına kul yaratmış

müslüm gürses kullarına kul yaratmış Bu nasıl dünya Herşey tersine kulak veren yok garibin sesine zaten karalarda kara bahtımız çeşme gibi akar gözyaşlarımız Bir yar için beni gurbet elinde kullarına kul yaratmış yaratan kullarına kul yaratmış yaradan __________________
  3. Müslüm Gürses - Duyduğum Sensin

Müslüm Gürses - Duyduğum Sensin

Kolay değil artık seni unutmak Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin Senin hayalinle yaşarım heran Baktığım,gördüğüm, sevdiğim sensin.. Martılar ismini gelir fısıldar Sahilde sessizlik benimle ağlar Her tarafta senden bir hatıra var Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin Şimdi ben acılar ülkesindeyim Yolcusuz yolları beklemekteyim Çaresizce seni özlemekteyim Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin...
  4. Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Müslüm Gürses - Aşığım Bir Kuluna

Aşığım bir kuluna Öleceğim yoluna Dermanım sensin tanrım Merhamet eyle bana Senden dileğim Yaz onu alnıma O benim kaderim olsun Bir kulun beni bu hale koydu tanrım Bir aşkın esiri oldum Hayatta senden tek bir dileğim Yaz onu alnıma O benim kaderim olsun tanrım Kaderim olsun Yüzüm onunla güler Zindan oldu geceler Çektiğim bu çileler Onun elinde biter Senden dileğim yaz onu alnıma O benim...
  5. Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

müslüm gürses resmi web sitesi müslüm gürses senin için 2009 resmi sitesi son albümü son albüm Müslüm Gürses Fanatiklerine müjde Müslüm Gürses'in yeni albümü çıktı...Arabesk severlerinin beğenerek dinleyeceği albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 - Senin İçin 02 - Kalbine Sor 03 - Görmüyorsun Kör Kalbi 04 - Düşenin Dostu Olmaz 05 - Fakirin Aşkı 06 - Aşk Yağmuru 07 - Dünyamı...

Sayfayı Paylaş