gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bilmeden Gitti

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi nede elveda
    Yabancılar gibi bırakıp gitti
    Bırakıp gitti bırakıp gitti.

gitmesydi onun kulu olurdum
    Çiğneyip geçtiği you olurdum
    Bir ömür aşkıyla dolu olurdum
    Ne yazık bunları bilmeden gitti
    Bilmeden gitti bilmeden gitti

Şimdi mevsim hazan gönül evimde
    Hıçkırığa döndü adı dilimde
    Geirmi gelmez mi günün birinde
    cevapsız sorular bırakıp gitti
    bırakıp gitti bırakıp gitti.

Müslüm Gürses - Bilmeden Gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Güle Güle Git

Müslüm Gürses - Güle Güle Git

gitmeyi istersen gitme dermiyim terkedip gideni ben istermiyim senin içim gururumu terkedermiyim youn açık olsun güle güle git hasretten yansanda acıyla dolsanda yaşayamasanda güle güle git senin yerini başkası alır beni arasanda elin boş kalır sen sevmedikten sonra seni kim tanır yolun açık olsun gülegüle git __________________
  2. Müslüm Gürses - Gittin

Müslüm Gürses - Gittin

Sen ve ben Niye bitirdin Sonuna kadar gelmedin Sevgini esirgedin gel kırma artık sev beni ömrünce Ve elini gönlünce Gel kırma artık yalnız bırakma Yanıyor yüreğim Gözyaşlarım yağmur gibi Allahım güç ver ona gelsin artık Bitmesin bu sevda __________________
  3. Müslüm Gürses - Gitti Gideli

Müslüm Gürses - Gitti Gideli

Ne bır haber ne bır selam gelmedı Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı Aradan mevsımler seneler gectı Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı 2x [Nakarat] Hasretıne dayanmak cok zor oldu Icımde baslayan yangın kor oldu Heryer zından oldu heryer dar oldu Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı 2x Bır görsemde allah alsın canımı Nasılda özledım bakıslarını Kımse sılmez oldu gözüm yasını Sevdıgım gurbete gıttı gıdelı...
  4. Müslüm Gürses - Gitti

Müslüm Gürses - Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi ne de elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği yolu olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül elinde Hıçkırığa döndü adı dilimde Gelirmi gelmezmi günün birinde Cevapsız sorular bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum...
  5. Müslüm Gürses - Aşkımız Güme Gitti

Müslüm Gürses - Aşkımız Güme Gitti

Ne Üstte Var Ne Başta Kaybetmişiz Biz Başta Hayat Denen Savaşta Aşkımız Güme Gitti İşimi Sormuş Anan Maaşı Sormuş Baban Yıkıldı Bütün Dünyam Aşkımız Güme Gitti Mazide Kalmış Ferhat Dediler Kalpten Çıkar Çok Zalimmiş Bu Hayat Aşkımız Güme Gitti __________________

Sayfayı Paylaş