gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

gözlerim kapıda kulağım sesde bir gelebilsen ah bir gelebilsen bu nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk
    bir bilebilsen ah bir bilebilsen

hasretinböleren uykularımı
    çaresiz gizledim duygularımı
    seni kaybetmenin korkularını
    bir yenebilsem ah bir yenebilsem

ömrümü yoluna serildiğini
    gözümde yaş olup dizildiğini
    çılgınlar misali sevildiğini
    bir görebilsen ah bir görebilsen

Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ağlamaklıyım

Müslüm Gürses - Ağlamaklıyım

Bu ayrılık beni derinden vurdu Acılar içinde ağlamaklıyım Umutlarım uzak diyara göçtü Çıkmazlara düştüm ağlamaklıyım Yaralı şu gönlüm yüzüm gülmüyor Yıllar geçti hala çilem bitmiyor Hasretin dünyamı yakıp yıkıyor Hicranlar içinde ağlamaklıyım Avunurum senin hayallerinle Mutlu olurum belki günün birinde Bana bıraktığın zor günlerimle Boğuşur yüreğim ağlamaklıyım Çaresiz yüreğim ağlamaklıyım...
  2. Müslüm Gürses - Acılı Sevda

Müslüm Gürses - Acılı Sevda

Ne sen mutlu oldun nede ben mutlu İşte hem sen soldun hem de ben soldum Bu ayrılıktan söyle ne buldun ne buldun Aşkımızın sonu acılı sevda Gel de bitsin bu hasret Hasret çekilmeyen dert Böyle yaşanmaz elbet Götür beni beni mutluluklara Ağlarım ağlarım hatıralara Ağlarım ağlarım yaşananlara Bu sevdanın sonu acılı sevda Bu sevdanın adı acılı sevda Ne sen bırakırsın ne de ben seni Görmemiştir...
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Arkadaşlar Müslüm Gürses ölmüş deniyor , kimi sitede de yok ölmemiş makinaya bağlı deniyor.Doğrusu ne bunun, öldü mü ölmedi mi?Allahım inş ölmemiştir :((
  5. Müslüm Gürses Vefat Etti!

Müslüm Gürses Vefat Etti!

Bu konu; Müslüm Gürses Vefat Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta içinde arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'in öldüğü haberleriyle çalkalanmıştı medya dünyası. Kısa bir süre sonra da Müslüm Baba'nın henüz beyin ölümünün gerçekleşmediğini, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü öğrendik. Ancak babanın yorgun kalbi daha fazla dayanamadı ve bugün gündüz...

Sayfayı Paylaş