gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bir Gün Yalnız Kalırsan

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Birgün yalnız kalırsan Beni hayal et gelirim Üzüldüğün zamanlar
    Sana teselli veririm

Düşün yeter bir kere
    Gülmek isetemesen bile
    Dertleri bana yolla
    Mutluluk olmazki sonra

Anlamadın hiç beni
    Sana olan sevgimi
    Açtım bütün kalbimi
    Yeterki sen iste beni

Müslüm Gürses - Bir Gün Yalnız Kalırsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kaybolan Günler

Müslüm Gürses - Kaybolan Günler

Kalbimde aşkın alevdir yanıyor Sensiz perişan teselli bulmuyor Ne haldeyim bilemezsin Benden şefkat göremezsin göremezsin Bu aşk böyle hiç devam eder mi Sevenler söyle terkeder mi Aşkı ayaklar altında ezer mi Kaybolan günler gelecek mi geri Sevgilim gittin düşünmedin beni Sevmekmi zor, sevilmek mi Ölmekmi zor, yaşamakmı gel bana sor __________________
  2. Müslüm Gürses - Gün Doğmuyor Pencereme

Müslüm Gürses - Gün Doğmuyor Pencereme

Gökyüzünü Çok Özledim Aydınlığı Çok Özledim Güneş Yüzlüm Sen Gelmedin Gün Doğmuyor Pencereme Gel Bu Gün Dedin Yarın Dedin Taştı Sabrım Taştı Doldu Bilmiyorum Kaç Yıl Oldu Gün Doğmuyor Pencereme Gel Hasret Kaldım Yar Yüzüne Senle Geçen Günlerime Nazar Değdi Günlerime Doğmuyor Pencereme Gel __________________
  3. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  4. Yalnız Kalırsın

Yalnız Kalırsın

Hiç bir güç yalnızlıktan üstte değildir, Bir gün sende yalnız kalırsan, bunu anlarsın... Ne varlıklar, ne güzellikler hep kalıcıdır, Yaşadıkça gün be gün yok olduğunu anlarsın... Düşün var mıydı daha dün, yüzünde şu çizgiler, Peki ya şu beyazlar saçlarına ne zaman düştüler, Bak gözlük te takmışsın, gözlerin mi sana küstüler, Geri dön de bak, geçmişinden özüne ne kaldığını anlarsın... Hani...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş