gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

BakiŞlarin Bİr Ok Sankİ Keder Senİn GÖzlerİnde HanÇer Gİbİ Yaraliyor
    Bİr Mana Var SÖzlerİnde

Bİz Senİnle AŞk Ararken
    DaĞlar Kadar Derdİ Buldum
    Ne Bİr BaŞka AŞk İsterİm
    Ne De BaŞka Bİr Mutluluk

GÜlmek Bİzİm Hakkimizdi
    Bu DÜnyada YaŞiyorsak
    Neden Ayri Kaldik Bİlmem
    Ölesİye Sevİyorsak

Bİr Çİle Var Bİr NeŞe Var
    Şu An ÖlÜp KurtuluŞ Var
    Sonuna Dek Senİ Sevİp
    ÖmÜr Boyu KahroluŞ Var

Ümİt Ettİk Israr Oldu
    İkİ GenÇlİk Zİyan Oldu
    Ne Yaptikta Felek Vurdu
    Bİlmem Neden BÖyle Oldu

Bİz Senİnle AŞk Ararken
    DaĞlar Kadar Derdİ Buldum
    Ne Bİr BaŞka AŞk İsterİm
    Ne De BaŞka Bİr Mutluluk

GÜlmek Bİzİm Hakkimizdi
    Bu DÜnyada YaŞiyorsak
    Neden Ayri Kaldik Bİlmem
    Ölesİye Sevİyorsak

Bİr Çİle Var Bİr NeŞe Var
    Şu An ÖlÜp KurtuluŞ Var
    Sonuna Dek Senİ Sevİp
    ÖmÜr Boyu KahroluŞ Var...

Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  2. Müslüm Gürses - İsyanım Var

Müslüm Gürses - İsyanım Var

Hep ağladım biraz gülmek istedim Ne yaptımsa duyulmadı ki sesim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmedi ki ecelim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmedi ki ecelim Hergün isyanım var benim kadere Ne güldürdü ne öldürdü bir kere Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Dertler...
  3. Müslüm Gürses - Düşmanlara Ne Gerek var

Müslüm Gürses - Düşmanlara Ne Gerek var

Yaşamaksa bu benimki Yaşamadım bir gün kadar Senin gibi sevgilim var Düşmanlara ne gerek var? Sevmek buysa sevdim işte Çekmek buysa çektim işte Başka söze ne gerek var Aşka ibret benim işte.. Çaresizlik içindeyim Yüreğimde yangınlar var Bu sevda öldürür beni Düşmanlara ne gerek var? Sevmek buysa sevdim işte Çekmek buysa çektim işte Başka söze ne gerek var Aşka ibret benim işte.....
  4. Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş dertlerime dur demez bir insanın üstüne bu...
  5. Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm gürsesin sonuna kadar geldim aşkın kavuşamadım ben sana yetişemedim ben sana diye bi parçası vardı bu parçanın sözlerini tam olarak almam mümkün mü sağolun.

Sayfayı Paylaş