gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Müslüm Gürses Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanacak

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Müslüm Gürses Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arabesk müziğin babası Müslüm Gürses bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Müslüm Gürses bugün düzenlenecek törenle toprağa verilecek..

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sanatçı Müslüm Gürses için ilk tören Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenecek.

Gürses'in cenazesi, öğle vakti Teşvikiye Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu aile mezarlığında toprağa verilecek.

Müslüm Gürses Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bugün Ağlayacağım

Müslüm Gürses - Bugün Ağlayacağım

Sensiz kalacak yine, evim, barkım, ocağım Bakıp bakıp resmine, bugün ağlayacağim Sensiz kalacak yine, evim, barkım, ocağım Bakıp bakıp resmine, bugün ağlayacağım Elimde bir sigara, kalbimde gizli yara Dün olan anılara, bugün ağlayacağım Ne şarkılar susacak, ne de güneş doğacak Bu ilk ve son olacak, bugün ağlayacağım Ben derin uykularda, belkide rüyalarda Ben çıkmaz sokaklarda, bugün...
  2. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm gürsesin sonuna kadar geldim aşkın kavuşamadım ben sana yetişemedim ben sana diye bi parçası vardı bu parçanın sözlerini tam olarak almam mümkün mü sağolun.
  5. "Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

"Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

Bu konu, Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören arabesk müziğin duayeni Müslüm Gürses'ten kötü haber var. Dakikalar önce Sağlık Bakanı twitter adresinden sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak hastaneden yapılan açıklama ise sanatçının durumunun iyi olmadığı ve makinalara bağlı olarak yaşatıldığı...

Sayfayı Paylaş