gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çok Sevdİm Sevgİlİm Sevgİn Bİr Yanda Sen Bİr Yanda Kaldin Sever Dİye Bekledİm Sabir Bİr Yanda
    Ümİt Bİr Yanda Kaldi

Ümİdİmİ Yok Ettİn Sabrimi TÜkettİn
    Benİ Bİr HİÇettİn Bana YapmadiĞin
    Daha Ne Kaldi Bana YapmadiĞin Allah
    Daha Ne Kaldi

Çok Sevmenİ İstedİm Arzum Bİr Yanda
    HÜsran Bİr Yanda Kaldi
    Mutlu Olmak İstedİm Şansim Bİr Yanda
    Ben Bİr Yanda Kaldim

Müslüm Gürses - Çok Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Sev Yeter

Müslüm Gürses - Sev Yeter

güldürmedin hep ağlattın derdi bana sen tattırdın dert üstüne zulüm yaptın sanki beni sen yarattın isyan eden kalbimi biraz olsun duy yeter aşka susayan gönlümü seveceksen sev yeter koşturdun hep yıllar boyu peşinden gün be gün ağlattın hiç güldürmedin şu yaralı kalbimi __________________
  2. Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim

Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim

Seni ben ellerin olsun diyemi sevdim Ah...... ellerin olsun diyemi sevdim Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim Ah................... bos yeremi verdim 2x Yalan sözlerle aldatip seninim derdin 2x Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim Ah................... bos yeremi verdim 2x __________________
  3. Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi

Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi

Çileli hayatı paylasanım bendim Anlamsız günlerin neşesi bendim Karanlık dünyanın ışıgı bendım Benı boyle bırakıp nasılda gittin Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Hayatımı yıkıpta gitii Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Benı boyle bırakıp gitti Aşıkndan başka bir aşk tanımadım Gönül acısını taptırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini...
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş