gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Elimde Değil

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

sen bir güneş ben geceyken sen bir yağmur ben toprakken elimde değil istememek
    sana ben böyle böyle muhtaçken
    seni sevmemekelimde değil

her kahrını çeker kalbim
    yalnız sen ol benim derdim
    anladımki ben sensiz bir hiçim
    seni sevmemek elimde değil

ben bir bedenim sen nefessin
    bana huzuru veren sensin
    anlıma yazı kaderimsin
    seni sevmemek elimde değil

Müslüm Gürses - Elimde Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - O Sen Değilsin

Müslüm Gürses - O Sen Değilsin

Git benden uzak dur anma ismimi Sen artık gözümde o sen değilsin Unut hatıramı yırt at resmimi Sen artık gözümde o sen değilsin Sana gönül veren iflah olmamış Söyle seni sevip kim ağlamamış Günah defterinde boşyer kalmamış Canımı verdiğim o sen değilsin O benim sevgilim o sen değilsin Aşkı kadehlerde arar olmuşsun Bu daldan o dala konar olmuşsun Sen kendine bile zarar olmuşsun O benim...
  2. Müslüm Gürses - Layık Değilsin

Müslüm Gürses - Layık Değilsin

Aşka Değer Vermiyorsun Kıymet Nedir Bilmiyorsun Bir Yanıp Bir Sönüyorsun Sen Aşka Layık Değilsin Sevilmeye Ölünmeye Canım Gülümsün Demeye Seni Baştacı Etmeye Layık Değilsin Değilsin Ne Haldeyim Görmüyorsun Bana Hep Kör Bakıyorsun Kendin İçin Yaşıyorsun Sen Aşka Layık Değilsin __________________
  3. Müslüm Gürses - İçmek Çare Değilmiş

Müslüm Gürses - İçmek Çare Değilmiş

İçmek çare değilmiş, içmiyorum bıraktım, Yaptığım hataları, geçte olsa anladım Eskidenmiş yalvarmak Harab olup kahrolmak Nasıl terketti diye, içip içip ağlamak Bilseydim içermiydim Kahrını çekermiydim Bilseydim içermiydim Kahrını çekermiydim Şimdiki aklım olsa onu hiç severmiydim onu hiç severmiydim Hiçbir derdim kalmadı Huzurluyum mutluyum Yok ettim yalanları gerçeklerdle doluyum...
  4. Müslüm Gürses - Bana Göre Değil

Müslüm Gürses - Bana Göre Değil

Her aşk'tan acı bir hatıra kalır Severim delice, başkası alır Perişan halimi kadehler tanır Bana göre değil aşk dedikleri Girmeden uzaklaş benim dünyamdan Alışır sevgiler sonra kopamam Nasolsa kalbinde, bir yer kuramam Bana göre değil aşk dedikleri Umud'um yerlerde sürünür durur Dert'e deva yine, dert beni bulur Dolaşır pişmanlık hep beni bulur Bana göre değil aşk dedikleri __________________
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş