gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Esrarlı Gözler

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

esrarlı gözler nota
    Bir içten bakışına delice tutulmuşum Esrarlı gözlerine gönülden vurulmuşum

Zaman geçmek bilmiyor seni görmediğim an
    Dünyam cennet oluyor benim olduğun zaman

Sevgini yıllar boyunca saklayacağım inan
    Aşkını ömür boyunca yaşayacağım inan

Aşkının hatırası istiyorum bitmesin
    Ömrümün o gecesi hayalimden gitmesin

Sıcak bir bakışına neler vermezdim ki ben
    Mutluluğun önünde dize gelmedim mi ben

Aşkı hemde nesşeyi tattırmıştın sen bana
    Mutsus bir insandım ben mutluluk verdin bana​

Müslüm Gürses - Esrarlı Gözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Düştün Gözümden

Müslüm Gürses - Düştün Gözümden

Ne şarkımsın artık,nede şiirim Söz oldun sevgilim düştün dilimden Ne açkımsın artık,nede sevgilim El oldun sevgilim düştün gözümden Düştün gözümden,düştün gözümden El oldun sevgilim düştün gözümden Git artık ne olur uzaklaş benden Gel desemde sakın gelme yanıma Eğerki birazcık gururun varsa Ölünceye kadar çıkma karşıma __________________
  2. Müslüm Gürses - Artık Gözüm Korktu Senden

Müslüm Gürses - Artık Gözüm Korktu Senden

Artık Gözüm Korktu Senden Aşk Bekleme Şimdi Benden Bıktım Bitmez Dertlerinden Başa Çıkmak Öyle Zor Ki Artık Gözüm Korktu Senden Sevilecek Kul Değilsin Gidilecek Yol Değilsin Çekilecek Dert Değilsin Artık Gözüm Korktu Senden Sen Sevdadan Anlamazsın Gerçek Seven Olamazsın Acımadan Bırakırsın Artık Gözüm Korktu Senden __________________
  3. Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir lafım var diyemiyorum. Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum. Helal olsun al yanaktan aldığım, El uzatıp gonca gülünü derdiğim. İnce belini,tatlı dilini sevdiğim, Kırılsın kollarım saramıyorum. Al yanaktan aldıklarım azıktır, Tarama zülfünü gönlüm bozuktur, Öksüzem garibem bana yazıktır, Destursuz yanına varamıyorum....
  4. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş