gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Geliver Yanıma Güldür Yüzümü

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses geliver yanıma güldür yüzümü müslüm gürses bahane arama bahane arama yol uzun diye geliver yanıma güldür yüzümü akor yol uzun diye İnsanı yaşatan ümitler gibi Güneşi getiren saatler gibi
    Gerçeğe dönüşen vaatler gibi
    Geliver yanıma güldür yüzümü

Olmaz hiç kederin olmaz hiç tasan
    Şaşırır kalırdın aşkı tanısan
    Beklemez gelirdim yerinde olsam

Bahane arama yol uzun diye
    Ret etme aşkımı son sözüm diye
    Böyle çok sevene bu nazın niye

Olmaz hiç kederin olmaz hiç tasan
    Şaşırır kalırdın aşkı tanısan
    Beklemez gelirdim yerinde olsam

Müslüm Gürses - Geliver Yanıma Güldür Yüzümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Güle Güle Git

Müslüm Gürses - Güle Güle Git

gitmeyi istersen gitme dermiyim terkedip gideni ben istermiyim senin içim gururumu terkedermiyim youn açık olsun güle güle git hasretten yansanda acıyla dolsanda yaşayamasanda güle güle git senin yerini başkası alır beni arasanda elin boş kalır sen sevmedikten sonra seni kim tanır yolun açık olsun gülegüle git __________________
  2. Müslüm Gürses - Güldür Yüzümü

Müslüm Gürses - Güldür Yüzümü

insanı yaşatan ümitler gibi güneşi getiren saatler gibi gerçeğe dönüşen vaatler gibi geliver yanıma güldür yüzümü olmaz hiç kederin olmaz hiç tasan şarırır kalırdın aşkı tanısan beklemez gelirdim yerin de olsam geliver yanıma güldüryüzümü bahane arama yol uzun diye redetme aşkımı son sözün diye böyle çok sevene bu nazın niye geliver yanıma güldür yüzümü olmaz hiç kederin olmaz hiç tasan...
  3. Müslüm Gürses - Bir Gülsen Yeter

Müslüm Gürses - Bir Gülsen Yeter

bu kadar çaresiz bırakma beni bağlandım bir kere çok sevdim seni senden istediğim çokşey değilki uzaktan uzağa bir gülsen yeter göğsüme yaslanıp elimi tutma sevgilim diyerek sevdalı bakma razıyım sen benim gibi bağlanma uzaktan uzağa birgülsen yeter __________________
  4. Müslüm Gürses - Beyaz Gülüm

Müslüm Gürses - Beyaz Gülüm

ah gülüm,beyaz gülüm,beyaz gülüm ayrılığı yok etmez ömür kirpiğine rüzgar değse baktığın yere kan damlar gülüm baksan hazırım tutsan kaçarım öpsen ölürüm ölürüm yokluğundan gayrı bana netsin ölüm sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm baksan hazırım tutsan kaçarım öpsen ölürüm ölürüm yokluğundan gayrı bana netsin ölüm sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm öldüğüm gündür gülüm...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş