gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz arabesk müziği önemli isimlerinden biri olan Müslüm Gürses'i son yolculuğuna uğurladık. Sevenlerinin gözyaşları içinde veda ettiği Müslüm Gürses için gazetede bir taziye mesajı yayınlandı. Yayınlanan mesaj hayli ilginçti, çünkü önce sitem sonra hüzün doluydu. İşte detaylar...

Adana ’nın Kozan ilçesinde 4 arkadaş merhum sanatçı Müslüm Gürses için yerel gazeteye verdikleri ilginç taziye ilanında hem sitemde bulundular hem de teşekkür ettiler.

Sanatçı Müslüm Gürses ölümüyle sevenlerini ve hayranlarını üzdü. Adana'nın Kozan ilçesinde de yıllarca Müslüm Gürses dinleyen ve Gürses'in şarkılarıyla büyüyen 4 arkadaşın bir gazeteye verdikleri ilginç taziye ilanı ise dikkat çekti.

Haftalık yerel bir gazetenin son sayısında Kadir, Yaşar, Necati ve İsmail imzası ile yayınlatılan taziye ilanında Gürses'e sitem dolu teşekkür vardı. İlanda "Bir dönem bizi anlayan ve bizi anlatan eserlerin yorumcusu, tarzını değiştirince her ne kadar bizim için ölmüş olsan da, gençliğimizde isyanımıza, derdimize, umudumuza, her şeyimize ortak olduğun için teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler. Allah mekanını cennet eylesin" ifadeleri yer aldı.

Kozan Belediyesi Bilgi İşlem Bürosunda görevli Necati Tıraş, yaptığı açıklamada, taziye ilanını kendisi ile arkadaşları Yaşar Toprak, Kadir Gönül ve İsmail Şimşek'in verdiğini söyledi.1984 ile 2000 yılları arasında sanatçı Müslüm Gürses'in şarkılarını dinlediklerini, ancak, tarz değiştirdikten sonra aralarına mesafe koyduklarını söyleyen Tıraş, "Tarzını değiştirerek sanatsal açıdan bizim için 2000'li yıllarda ölmüş olsa da, onun büyük bir sanatçı ve duygu insanı olduğu gerçeğini göz ardı edemezdik. Bu sebeple gazeteye verdiğimiz taziye ilanıyla bize yaşattıkları ve bir dönem yol arkadaşlığı yaptığı için teşekkür etme gereğini duyduk. Kısmet olur İstanbul'a yolumuz düşerse mezarını da ziyaret edip, ruhuna bir dua okumak istiyoruz" dedi.

Müslüm Gürses İçin İlginç Taziye Mesajı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül’den Pavarotti için taziye mesajı

Gül’den Pavarotti için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ünlü italyan tenor Pavarotti’nin ölümü nedeniyle İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano’ya başsağlığı mesajı yolladı. “Dünyaca ünlü İtalyan opera sanatçısı Luciano Pavarotti’nin hayatını kaybettiğini büyük üzüntüyle öğrendim. Müteveffa Pavarotti, lirik sanatın Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada, başta genç kuşaklar olmak üzere geniş kitleler tarafından sevilmesine...
  2. Müslüm Gürses - İçi Seni Dışı Beni Yakar

Müslüm Gürses - İçi Seni Dışı Beni Yakar

Sabret Canım Gülüm Birtanem Sabret Güçlü Ol Yenilme Beni Düşün Ha Gayret Mevlam Sabredenlerle Olur Elbet Terket Öfkeni Sabrın Sonu Selamet, Sabrın Sonu Selamet İçi Seni Dışı Beni Yakar Hasretlik Nereye Kadar İçi Seni Dışı Beni Yakar Bu Ayrılık Nereye Kadar, Nereye Kadar __________________
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

müslüm gürses resmi web sitesi müslüm gürses senin için 2009 resmi sitesi son albümü son albüm Müslüm Gürses Fanatiklerine müjde Müslüm Gürses'in yeni albümü çıktı...Arabesk severlerinin beğenerek dinleyeceği albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 - Senin İçin 02 - Kalbine Sor 03 - Görmüyorsun Kör Kalbi 04 - Düşenin Dostu Olmaz 05 - Fakirin Aşkı 06 - Aşk Yağmuru 07 - Dünyamı...
  5. Başbakan'dan Nejat Uygur İçin Taziye Mesajı...

Başbakan'dan Nejat Uygur İçin Taziye Mesajı...

nejat uygur, nejat uygur haberleri, nejat uygur öldü Sevgili melekler, dün akşam üstü tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybeden tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Nejat Uygur için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bir taziye mesajı yayınladı. Erdoğan mesajında, "Tiyatro ve sinema sanatlarımızın önde gelen isimlerinden biri olan, mizah ustası Nejat Uygur’un vefatını büyük bir...

Sayfayı Paylaş