gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - İçmek Çare Değilmiş

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

İçmek çare değilmiş, içmiyorum bıraktım, Yaptığım hataları,
    geçte olsa anladım

Eskidenmiş yalvarmak
    Harab olup kahrolmak
    Nasıl terketti diye,
    içip içip ağlamak

Bilseydim içermiydim
    Kahrını çekermiydim
    Bilseydim içermiydim
    Kahrını çekermiydim

Şimdiki aklım olsa
    onu hiç severmiydim
    onu hiç severmiydim

Hiçbir derdim kalmadı
    Huzurluyum mutluyum
    Yok ettim yalanları
    gerçeklerdle doluyum

Eskidenmiş inanmak
    Sevene bağlı kalmak
    Herşeye göğüs gerip
    Acılarla savaşmak

Bilseydim içermiydim
    kahrını çekermiydim
    Bilseydim içermiydim
    kahrını çekermiydim

Şimdiki aklım olsa
    onu hiç severmiydim
    onu hiç severmiydim
    onu hiç severmiydim

Müslüm Gürses - İçmek Çare Değilmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - O Sen Değilsin

Müslüm Gürses - O Sen Değilsin

Git benden uzak dur anma ismimi Sen artık gözümde o sen değilsin Unut hatıramı yırt at resmimi Sen artık gözümde o sen değilsin Sana gönül veren iflah olmamış Söyle seni sevip kim ağlamamış Günah defterinde boşyer kalmamış Canımı verdiğim o sen değilsin O benim sevgilim o sen değilsin Aşkı kadehlerde arar olmuşsun Bu daldan o dala konar olmuşsun Sen kendine bile zarar olmuşsun O benim...
  2. Müslüm Gürses - Layık Değilsin

Müslüm Gürses - Layık Değilsin

Aşka Değer Vermiyorsun Kıymet Nedir Bilmiyorsun Bir Yanıp Bir Sönüyorsun Sen Aşka Layık Değilsin Sevilmeye Ölünmeye Canım Gülümsün Demeye Seni Baştacı Etmeye Layık Değilsin Değilsin Ne Haldeyim Görmüyorsun Bana Hep Kör Bakıyorsun Kendin İçin Yaşıyorsun Sen Aşka Layık Değilsin __________________
  3. Müslüm Gürses - Elimde Değil

Müslüm Gürses - Elimde Değil

sen bir güneş ben geceyken sen bir yağmur ben toprakken elimde değil istememek sana ben böyle böyle muhtaçken seni sevmemekelimde değil her kahrını çeker kalbim yalnız sen ol benim derdim anladımki ben sensiz bir hiçim seni sevmemek elimde değil ben bir bedenim sen nefessin bana huzuru veren sensin anlıma yazı kaderimsin seni sevmemek elimde değil __________________
  4. Müslüm Gürses - Çare Sende Allahım

Müslüm Gürses - Çare Sende Allahım

Allahim Ben Sana Yalvariyorum Kismetİm BaĞlanmiŞ ÇÖzemİyorum Kİmsesİz KalmiŞim Senİn DÜnyanda Derdİme Bİr Çare Bulamiyorum Yillardir Derdİme Çare Aradim Kİmsenİn Elİnden Derman Bulmadim Ah En Son Ümİdİmİ Sana BaĞladim BÜtÜn Ümİdİmİ Sana BaĞladim Çare Kulda DeĞİl Sende Allahim Bİr Tek Ümİdİmİ Sana BaĞladim Çare Kulda DeĞİl Sende Allahim Çok SevdİĞİm Halde HİÇ Sevİlmedİm Yanimda ArkadaŞ...
  5. Müslüm Gürses - Bana Göre Değil

Müslüm Gürses - Bana Göre Değil

Her aşk'tan acı bir hatıra kalır Severim delice, başkası alır Perişan halimi kadehler tanır Bana göre değil aşk dedikleri Girmeden uzaklaş benim dünyamdan Alışır sevgiler sonra kopamam Nasolsa kalbinde, bir yer kuramam Bana göre değil aşk dedikleri Umud'um yerlerde sürünür durur Dert'e deva yine, dert beni bulur Dolaşır pişmanlık hep beni bulur Bana göre değil aşk dedikleri __________________

Sayfayı Paylaş