gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Layık Olan Kim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bağlama Ömrünü Duygularına Bu Zamanda Aşk'a Bağlı Kalan Kim Derinden Duymaya Çalışma Aşk'ı
    Candan Sevilmeye Layık Olan Kim

Başıma Taç Ettim Saçım Ağardı
    Işığımsın Dedim Gönlüm Karardı
    Her Umut Gönlümde Dert Olup Kaldı
    Kaybolan Ömrüme Layık Olan Kim

O Büyük Sevgler Bir Zamanlardı
    Leylalar, Mecnunlar, Keremler Vardı
    Zaman İnsanların KAlbini Çaldı
    Candan Sevilmeye Layık Olan Kim

Müslüm Gürses - Layık Olan Kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Olan Bana Oldu

Müslüm Gürses - Olan Bana Oldu

Bitti tükendi herşey Bu sevgide yok oldu Çok sevdalar yaşadım Sonu ayrılık oldu Nerde kalpsiz biri varsa gelipte beni buldu Yine olan bana oldu Yine yanan ben oldum Sende bırakıp gittin Yanlız kalan ben oldum Bu kadar çok severken ne oldu Mutluluk yerine hasretin doldu Özledim çok sevdim yine yanan ben oldum Sevmek böyle ise eğer Kim dayanır bu kadar Kimi sevse bu gönül kendi kendini...
  2. Müslüm Gürses - Derdimi Kimlere Desem

Müslüm Gürses - Derdimi Kimlere Desem

derdimi kimlere desem nota Sana bu satırları gurbetten yazıyorum Her kelimemden sonra isminle başlıyorum Anlaki herşeyimsin unutmak istermisin Kim kimi unutursa Leyladan Mecnudan beter olsun Bu bir beddua değil bu yeminimiz olsun Kim kimi unutursa Ademden Havvadan beter olsun Derdimi kimlere desem Başım alıp nere gitsem Bu aşk beni öldürecek Candan mı yardan mı geçsem Ah ah yanıyorum Ah ah...
  3. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş