gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Maziden Biri

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bir yerden tanıyor gibiyim sizi saçlarınız beyaz değilmiydi ne? gülen gözleriniz vardı eskiden
    gözleriniz yaşlı değil miydi ne?

gençliğim yıllara boynunu bükmüş
    kader fırtınası yaprağım dökmüş
    yıkılmaz sandığın bu insan çökmüş
    bahtı böyle siyah değil miydi ne

ne güzel günlerdi hayat doluydu
    çınlardı kahkaha neşe doluydu
    kimlere aldandın kimlere uydun
    iistediğin bunlar değil miydi

Müslüm Gürses - Maziden Biri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

Müslüm Gürses - Bir Bilebilsen

gözlerim kapıda kulağım sesde bir gelebilsen ah bir gelebilsen bu nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk bir bilebilsen ah bir bilebilsen hasretinböleren uykularımı çaresiz gizledim duygularımı seni kaybetmenin korkularını bir yenebilsem ah bir yenebilsem ömrümü yoluna serildiğini gözümde yaş olup dizildiğini çılgınlar misali sevildiğini bir görebilsen ah bir görebilsen __________________
  2. Müslüm Gürses - Bir Bahar Akşamı

Müslüm Gürses - Bir Bahar Akşamı

Bir Bahar Akşamı Rastladım Size Sevinçli Bir Telaş İçindeydiniz Derinden Bakınca Gözlerinize Neden Başınızı Öne Eğdiniz İçimde Uyanan Eski Bir Arzu Dediki Yıllardır Aradığım Şimdi sonu Bükük Boynu Daha Önceleri Neredeydiniz __________________
  3. Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

ne acılar yazıldı bu bahtıma hatıralar çıktı durdu karşıma acılarla neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz zehir kattı felek tatlı aşıma kader sardı beni çile çarkına bu alemde neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz sevgi diye ben dertleri tanıdım gerçek aşkı yerde gökte aradım acılarla her gün nasıl ağladım bir anlatsam buna yürek dayanmaz __________________
  4. Müslüm Gürses - Bir Anda

Müslüm Gürses - Bir Anda

öyle bir duruşun bakışın varki gönlümü sevdaya saldın bir anda gözlerin sözlerin öyle başkaki kalbimin sahibi oldun bir anda mutluluk vaad eden gülüşlerinle sev diye haykıran işvelerinle tarifi imkansız güzelliğinle aklımı başımdan aldın bir anda ölsemde tövbemi bozmam diyordum yıllanmış tövbemi bozdum bir anda tek korkum yeniden aşık olmaktır korktuğum başıma geldi bir anda...
  5. Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Kim demiş ki aşk yalan Gözündeki yaş nedir Gizli gizli kalbinde Bu yanan ateş nedir Aşk bir ateşe benzer Sönmez güneşe benzer Aşkı bilmeyen insan Tıpkı bir taşa benzer Kerem yandı kül oldu Yusuf da köle oldu Hep bu aşkın Yüzünden Adem cennetten oldu __________________

Sayfayı Paylaş