gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Nerden Bilsinler

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

eni ben bir anda terkedeyimde varsında adıma kalpsiz desinler mutlu görünürdük bütün gözlere
    neler çektiğimi nerden bilsinler

kime dert yanarsan yan benim için
    farketmez ardımdan zalim desinler
    her zaman bilirsin haklı çıkmayı
    suçlu olduğunu nerden bilsinler

kalbime akıttım hep gözyaşımı
    dışıma vurmadım acılarımı
    bundan sonra artık umurumdamı
    sana haklı bana haksız desinler

Müslüm Gürses - Nerden Bilsinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Aldatılanlar

Müslüm Gürses - Aldatılanlar

Hiçbir Zaman Gülemezler İnanıpta Sevemezler Muradına Eremezler Aldatılanlar Aldatılanlar Umut Bağlar Yarınlara Hasret Çeker Mutluluğa Mutluyum Der Soranlara Aldatılanlar, Aldatılanlar Boynu Bükük Gezerler Bin Bir Çileyi Çekerler Yinede Candan Severler Aldatılanlar Aldatılanlar __________________
  2. Müslüm Gürses - Aklı Yok

Müslüm Gürses - Aklı Yok

Gönlüm bir sevdanın peşine düşmüş Aklı yok fikri yok deli misali Benliğimse hayat seline düşmüş Hep böyle yıllardır ömrümün hali Saçlarım çileden ağarıvermiş Mutluluk güneşi kararıvermiş Baktımda ömrümün hazanı gelmiş Bir varmış bir yokmuş oldum sonumda Bir yanda sevdalar bir yanda hayat Uyuyabilirsen uykuna yat Bilmemki kimde suç kimde kabahat O yana bu yana gitmekten bıktım Saçlarım...
  3. Müslüm Gürses - Ağlama

Müslüm Gürses - Ağlama

Bir gençlik rüzgarıdır,eser deli deli başımda, Başım öne eğilir kalırım yalnız başıma, Nerdeyim ben nerdeyim gökte mi yerde miyim? Gönlüm hasret vurgunu şafak sayar gözlerim. Ağlama ağlama sus ağlama gözlerim. Bir görsem yeşili umut dolar içime, Sazım türkü eller çalar sevinirim kendimce. Nerdeyim ben nerdeyim gökte mi yerde miyim? Gönlüm hasret vurgunu şafak sayar gözlerim. Ağlama ağlama...
  4. Müslüm Gürses - Affet

Müslüm Gürses - Affet

Eğer seni kırdıysam Darıl bana Ama bir gün beni ararsan Bak ruhuna Birden gecem tutarsa Güneşi çevir bana Sevgilim bağışla Biraz zor olsa da Affet beni akşamüstü Gölgem uzarken Öğleden sonra affet Ne zaman istersen Affet beni gece vakti Ay doğmuş süzülürken Sabaha kalmadan affet Tam ayrılık derken Çünkü sen çölüme yağmur oldun Sen geceme gündüz oldun Sen canıma yoldaş oldun Sen...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş