gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çileli hayatı paylasanım bendim Anlamsız günlerin neşesi bendim Karanlık dünyanın ışıgı bendım
    Benı boyle bırakıp nasılda gittin

Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Hayatımı yıkıpta gitii
    Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Benı boyle bırakıp gitti

Aşıkndan başka bir aşk tanımadım
    Gönül acısını taptırmadım ki
    Canım gibi sevdim yandırmadım ki
    Gönül defterini kapatıp gittin

Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Hayatımı yıkıpğta gitti
    Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Benı boyle bırakıpta gitti

2. suskungüneş

suskungüneş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi
    mükemmel bir şarkı.
    teşekkürler.

Müslüm Gürses - Nereden Sevdim O Zalimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Zalimsin Yar

Müslüm Gürses - Zalimsin Yar

Zalimsin yar zalimsin Zalimden de zalimsin Yalnız hayırsız değil Hem kalpsiz hem zalimsin Güvenmedin sevgime Dert düşürdün içime Yaş doldurdun gözüme Zalimsin yar zalimsin Zalimsin gurbet gibi Zalimsin kader gibi Zalimsin ecel gibi Zalimsin yar zalimsin Hayal kursam yıkarsın Ciğerimi yakarsın Hislerimle oynarsın Zalimsin yar zalimsin Zalimsin gurbet gibi Zalimsin kader gibi Zalimsin...
  2. Müslüm Gürses - Sev Yeter

Müslüm Gürses - Sev Yeter

güldürmedin hep ağlattın derdi bana sen tattırdın dert üstüne zulüm yaptın sanki beni sen yarattın isyan eden kalbimi biraz olsun duy yeter aşka susayan gönlümü seveceksen sev yeter koşturdun hep yıllar boyu peşinden gün be gün ağlattın hiç güldürmedin şu yaralı kalbimi __________________
  3. Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim

Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim

Seni ben ellerin olsun diyemi sevdim Ah...... ellerin olsun diyemi sevdim Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim Ah................... bos yeremi verdim 2x Yalan sözlerle aldatip seninim derdin 2x Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim Ah................... bos yeremi verdim 2x __________________
  4. Müslüm Gürses - O Sen Değilsin

Müslüm Gürses - O Sen Değilsin

Git benden uzak dur anma ismimi Sen artık gözümde o sen değilsin Unut hatıramı yırt at resmimi Sen artık gözümde o sen değilsin Sana gönül veren iflah olmamış Söyle seni sevip kim ağlamamış Günah defterinde boşyer kalmamış Canımı verdiğim o sen değilsin O benim sevgilim o sen değilsin Aşkı kadehlerde arar olmuşsun Bu daldan o dala konar olmuşsun Sen kendine bile zarar olmuşsun O benim...
  5. Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Çok Sevdİm Sevgİlİm Sevgİn Bİr Yanda Sen Bİr Yanda Kaldin Sever Dİye Bekledİm Sabir Bİr Yanda Ümİt Bİr Yanda Kaldi Ümİdİmİ Yok Ettİn Sabrimi TÜkettİn Benİ Bİr HİÇettİn Bana YapmadiĞin Daha Ne Kaldi Bana YapmadiĞin Allah Daha Ne Kaldi Çok Sevmenİ İstedİm Arzum Bİr Yanda HÜsran Bİr Yanda Kaldi Mutlu Olmak İstedİm Şansim Bİr Yanda Ben Bİr Yanda Kaldim __________________

Sayfayı Paylaş