gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Ömrüme Verilen Bu Ceza Niye

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yağmurlu bir günde doğdum anamdan Gökler ağlıyormuş ben doğdum diye Doğarken günahkar olur mu insan
    Ömrüme verilen bu ceza niye

Ne yaptım allahım dertli doğacak
    Sevipte ömrümce acı duyacak
    Hangi günüm bana derman olacak

Dost diye sarıldı bağrım kanadım
    Mutluluk aradım ömrüm ağladı
    Vurdu süründürdü felek tokadı

Ne yaptım allahım dertli doğacak
    Sevipte ömrümce acı duyacak

Müslüm Gürses - Ömrüme Verilen Bu Ceza Niye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kız Niye (Giderem)

Müslüm Gürses - Kız Niye (Giderem)

giderem burdan artik bas acik yaka yirtik isterem gamsiz gidem gam gelir gamdan artik [Nakarat] kiz niye heyran niye öldüm yar diye diye geceler gel yanima türkü söylerem siye (hoyrat söylerem siye) giderem bende bende bir arzum kaldi sende ayva gibi sarardim din iman yokmu sende __________________
  2. Müslüm Gürses - Bu Şehirde Yaşanmaz

Müslüm Gürses - Bu Şehirde Yaşanmaz

Askin var oldukca umit kayboldu Hergun biraz daha dertleniyorum Hasretin icimi kemiriyor bak Dinle beni sana sesleniyorum Senin hasretin varken bu sehirde yasanmaz Boyle devam ederse sensiz hayat olamaz Yasamak yasamak yasamak Degil yasamak Kalbim biliyorsa neden sakliyor Bu kacinci feryat sabrim kalmadi -2- Baska bir yol varmi?Baska bir yol varmi? Sevmenin baska turlu sekli varmi?...
  3. Müslüm Gürses - Bu Ayrılık Neden Oldu

Müslüm Gürses - Bu Ayrılık Neden Oldu

Ellerini çekip benden Yarim bugün gider oldu Hem sever hem sevilirdik Bu ayrılık neden oldu Yar aşkıyla yana yana Ayrı düştüm ellere ben Ama senden ayrı geçen Yürek değil beden oldu Yandı yürek kebap oldu Gül bahçemde hazan oldu Belki senden ayrılmazdım Bu ayrılık neden oldu Yar aşkıyla yana yana Ayrı düştüm ellere ben Ama senden ayrı geçen Yürek değil beden oldu__________________
  4. Müslüm Gürses - Bu Akşam

Müslüm Gürses - Bu Akşam

Gozlerin kalbimi caldi bu aksam Yandi kalbim yandi, yandi bu aksam Son pismanlik fayda etmez sevgilim Darginligi kaldir baris bu aksam Gel bu askin serefine icelim Doldur sevgilim doldur, doldur bu aksam Ocagimiz tutsun darginlik bitsin Viran bagimizda bulbuller otsun Doldurda icelim askimiz icin Gam keser bitsin bitsin bu aksam__________________
  5. Müslüm Gürses - Aşk Bu

Müslüm Gürses - Aşk Bu

Zor, zor, ah çok zor Kor düşerse İçindeki nefese Sen dursan da yolun yürür ateşe Kanatları tutuşur meleklerin Can susar Kanar kalbindeki köşe Bak ruhun Şimdi tanıyor kendini Aşk bu, aşk bu Ten bu, can bu Aşk bu, aşk bu Ten bu, can bu Kederle parlar ateşteki neşe Kanatları tutuşur meleklerin Kederle parlar ateşteki neşe __________________

Sayfayı Paylaş