gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Seni ben ellerin olsun diyemi sevdim Ah...... ellerin olsun diyemi sevdim
    Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim
    Ah................... bos yeremi verdim
    2x

Yalan sözlerle aldatip seninim derdin
    2x

Her seyimi ugruna ben bos yeremi verdim
    Ah................... bos yeremi verdim
    2x

Müslüm Gürses - Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Sev Yeter

Müslüm Gürses - Sev Yeter

güldürmedin hep ağlattın derdi bana sen tattırdın dert üstüne zulüm yaptın sanki beni sen yarattın isyan eden kalbimi biraz olsun duy yeter aşka susayan gönlümü seveceksen sev yeter koşturdun hep yıllar boyu peşinden gün be gün ağlattın hiç güldürmedin şu yaralı kalbimi __________________
  2. Müslüm Gürses - Mest Oldum

Müslüm Gürses - Mest Oldum

Dalgın Dalgın Bakıyorken Yollara Onumdem Bir Afet Geçti Mes Oldum Boyle Guzel Nasıp Olmaz Her Kula Yurusu Edasına Mest Oldum Mest Oldum Aman Buyulenmis Gibi Dustum Pesine Sacına Gul Takısına Mest Oldum Yetıstımde Gectım Baktım Yuzune Baygın Baygın Bakısına Mest Oldum Mest Oldum Aman Sankı Bırden Bırsey Oldu Dılıme Soylemeye Bulamadım Kelıme Gulumsedi Guldu Gecti Halime Su Mısalı Akısına Mest...
  3. Müslüm Gürses - İbadetim Oldun

Müslüm Gürses - İbadetim Oldun

Secde ettim aşka taparcasına Uğrunda tanrının yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma Sevdikce sayende günahkar oldum Seninle acıldı günah defterim Korkutuyor beni mahşey günlerim Yaradana hangi yüzle dönerim Sevdikce sayende günahkar oldum İbadetim oldun inancım oldun Sanki sen yarattın ben kulun oldum Affet tanrım diye yalvardım durdum Sevdikçe sayende günahkar oldum __________________
  4. Müslüm Gürses - Elimde Değil

Müslüm Gürses - Elimde Değil

sen bir güneş ben geceyken sen bir yağmur ben toprakken elimde değil istememek sana ben böyle böyle muhtaçken seni sevmemekelimde değil her kahrını çeker kalbim yalnız sen ol benim derdim anladımki ben sensiz bir hiçim seni sevmemek elimde değil ben bir bedenim sen nefessin bana huzuru veren sensin anlıma yazı kaderimsin seni sevmemek elimde değil __________________
  5. Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Müslüm Gürses - Çok Sevdim

Çok Sevdİm Sevgİlİm Sevgİn Bİr Yanda Sen Bİr Yanda Kaldin Sever Dİye Bekledİm Sabir Bİr Yanda Ümİt Bİr Yanda Kaldi Ümİdİmİ Yok Ettİn Sabrimi TÜkettİn Benİ Bİr HİÇettİn Bana YapmadiĞin Daha Ne Kaldi Bana YapmadiĞin Allah Daha Ne Kaldi Çok Sevmenİ İstedİm Arzum Bİr Yanda HÜsran Bİr Yanda Kaldi Mutlu Olmak İstedİm Şansim Bİr Yanda Ben Bİr Yanda Kaldim __________________

Sayfayı Paylaş