gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yakıp bütün aşkımı külü maziye gömdüm Yaşanılan sevdayı seni kalbime gömdüm Öyle günler geçirdim ne yaşadım ne öldüm
    Kadeh kadeh sevgini seni kalbime gömdüm

Ömrümde hiç gülmeyen dertli kullara döndüm x 2
    Sevgi nedir bilmeyen seni kalbime gömdüm x 2

Gittiğin günden beri dertsiz bir gün mü gördüm
    Artık arama beni seni kalbime gömdüm
    Bu şarkımda sen yoksun artık kendime döndüm
    Yüreğim kabrim olsun seni kalbime gömdüm

Ömrümde hiç gülmeyen dertli kullara döndüm x 2
    Sevgi nedir bilmeyen seni kalbime gömdüm x 2

Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Kalbime gömdüm

Doğuş - Kalbime gömdüm

Yetmedimi yetmedimi Aldiklarin bitmedimi Zamansiz gidisin Cigerimi sökmedimi Elimde büyüttügüm sevgiyi Kalbime gömdüm Kalbime gömdüm Mezar olarak kalacak Inan ruhum duymayacak Acilar beni yipratacak Mutluluk hep senin olacak Dogus: Mezar olarak kalacak Inan ruhum duymayacak Acilar beni yipratacak Mutluluk hep senin olacak
  2. Müslüm Gürses - Taht Kurmuşsun Kalbime

Müslüm Gürses - Taht Kurmuşsun Kalbime

Bırakamam seni ben Yanımdan gidemezsin Seviyorsan benimle Oturup içeceksin Uzaklarda aramam Çünkü sen içimdesin Taht kurmuşsun kalbime En güzel yerimdesin Her an seni canımda Ruhumda duyuyorum Aşkınla sarhoşum ben Çılgınca seviyorum Artık anmak istemem Ayrılığın adını Seninle alabildim Mutluluğun tadını Uzaklarda aramam Çünkü sen içimdesin Taht kurmuşsun kalbime En güzel yerimdesin...
  3. Müslüm Gürses - Kalbini Mahşere Götür

Müslüm Gürses - Kalbini Mahşere Götür

Kalbini mahşere götür istersen Sana verilecek sevgi yok bende Yılları su gibi boşa harcadın Uğrunda ölecek takat yok bende Gençliğim kuş olup uçtu elimden Mutluluk sözcüğü düştü dilimden Küllerim savruldu yıllar önceden Sana verilecek sevgi yok bende Zannetme suçunu maziye gömdüm Zannetme uzakta özleme döndüm Zamanla içimde kararıp söndün Sana duyulacak özlem yok bende __________________
  4. Müslüm Gürses - Kalbimdeki Resim

Müslüm Gürses - Kalbimdeki Resim

Bir resim.saklarim kalbimda Ucundan. birazcik yirtilmis Basini. öne egmis yine Güzel kiz. güzel kiz, utanmis Hüzünlü. yasli gibi gözlerin Ah, sakin!.. yapma bunu bana Gül biraz. günes dogsun içime Bakayim. sana doya doya Unutma. unutma sen beni Ölsem de.unutmam ben seni Unutma.unutma beni Kalbimda.saklarim resmini Unutma. unutma beni Tut ne olur. son defa elimi Unutma. unutma beni...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş