gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Sensiz Olmaz

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bu sabah yalnız uyandım Sensiz olmaz, sensiz olmaz Tanıdık kokular yok
    Sensiz olmaz
    Kahvaltım anlamsızdı
    Sensiz olmaz, sensiz olmaz
    İlk sigaram bile tatsızdı
    Sensiz olmaz
    Anlaşılan alışmışım
    Bir verdiysem iki almışım
    Sensiz olmaz
    Aşk bir dengesizlik işi
    Dengeye dönüşen bir sevgi
    Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
    Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz
    Hep tekdüze, herşey dümdüz
    Sensiz olmaz
    Anlamak çözmeye yetmez
    Biraz telaşlı, huzursuz
    Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
    Sen uzaktasın, ben uzanmış
    Sensiz olmaz
    Anlamak çözmeye yetmez
    Zaman gecmez, sabah gelmez
    Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
    Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Müslüm Gürses - Sensiz Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Dün gece içtim Kadehler dolusu yine sensiz Dolaştım sokaklarda Islak kaldırımlarda Gözlerime yaşlar doldu Soğuk bir rüzgar okşadı yüzümü Ayrılık rüzgarı Tanıdım onu ıslak nefesinden Allahım bilmem neden Geldi bunlar başıma Birdenbire kapıldık Ayrılık rüzgarına Oysa hayat akıp gider Sanki bir şey olmamışçasına Güneş de doğuyor Gülerek umutsuz yarınlarıma Bir ayrılık şarkısı dolaşır dillerde...
  2. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...
  3. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş