gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Taht Kurmuşsun Kalbime

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bırakamam seni ben Yanımdan gidemezsin Seviyorsan benimle
    Oturup içeceksin

Uzaklarda aramam
    Çünkü sen içimdesin
    Taht kurmuşsun kalbime
    En güzel yerimdesin

Her an seni canımda
    Ruhumda duyuyorum
    Aşkınla sarhoşum ben
    Çılgınca seviyorum

Artık anmak istemem
    Ayrılığın adını
    Seninle alabildim
    Mutluluğun tadını

Uzaklarda aramam
    Çünkü sen içimdesin
    Taht kurmuşsun kalbime
    En güzel yerimdesin

Ayrılığın yükünü
    Kaldırıp taşıyamam
    Dünyaları verseler
    Ben sensiz yaşayamam

Müslüm Gürses - Taht Kurmuşsun Kalbime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Yakıp bütün aşkımı külü maziye gömdüm Yaşanılan sevdayı seni kalbime gömdüm Öyle günler geçirdim ne yaşadım ne öldüm Kadeh kadeh sevgini seni kalbime gömdüm Ömrümde hiç gülmeyen dertli kullara döndüm x 2 Sevgi nedir bilmeyen seni kalbime gömdüm x 2 Gittiğin günden beri dertsiz bir gün mü gördüm Artık arama beni seni kalbime gömdüm Bu şarkımda sen yoksun artık kendime döndüm Yüreğim kabrim...
  2. Müslüm Gürses - Kalbini Mahşere Götür

Müslüm Gürses - Kalbini Mahşere Götür

Kalbini mahşere götür istersen Sana verilecek sevgi yok bende Yılları su gibi boşa harcadın Uğrunda ölecek takat yok bende Gençliğim kuş olup uçtu elimden Mutluluk sözcüğü düştü dilimden Küllerim savruldu yıllar önceden Sana verilecek sevgi yok bende Zannetme suçunu maziye gömdüm Zannetme uzakta özleme döndüm Zamanla içimde kararıp söndün Sana duyulacak özlem yok bende __________________
  3. Müslüm Gürses - Kalbimdeki Resim

Müslüm Gürses - Kalbimdeki Resim

Bir resim.saklarim kalbimda Ucundan. birazcik yirtilmis Basini. öne egmis yine Güzel kiz. güzel kiz, utanmis Hüzünlü. yasli gibi gözlerin Ah, sakin!.. yapma bunu bana Gül biraz. günes dogsun içime Bakayim. sana doya doya Unutma. unutma sen beni Ölsem de.unutmam ben seni Unutma.unutma beni Kalbimda.saklarim resmini Unutma. unutma beni Tut ne olur. son defa elimi Unutma. unutma beni...
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş