gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yakın tarihte kaybettiğimiz ünlü müzik adamlarından biri olan Müslüm Gürses'in tam da hastalanmadan önce stüdyoda okuduğu ancak çıkartmaya fırsat bulamadan aramızdan ayrıldığı albümü-piyasaya çıktı. Albümün adı ise hayli manidar. Çünkü parçalrdan arasında Gürses'in en sevdiği parça albüme adını vermiş; "Veda". Biz de bu sayfamızda büyük ustayı rahmetle anıyor ve "Veda" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Ervah-ı Ezelden levh-i
    kalemden, levh-i kalemden
    Bu benim bahtımı kara yazmışlar
    Bilirim güldürmez devr-i alemden
    Bir günümüzü yüz bin zara yazmışlar

Bilirim güldürmez devr-i alemden
    Bir günümüzü yüz bin zara yazmışlar

Dünyayı sevenler veli değildir, canım değildir
    Canı terkedenler deli değildir
    İnsanoğlu gamdan hali değildir
    Her birini bir efkara yazmışlar

Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

BakiŞlarin Bİr Ok Sankİ Keder Senİn GÖzlerİnde HanÇer Gİbİ Yaraliyor Bİr Mana Var SÖzlerİnde Bİz Senİnle AŞk Ararken DaĞlar Kadar Derdİ Buldum Ne Bİr BaŞka AŞk İsterİm Ne De BaŞka Bİr Mutluluk GÜlmek Bİzİm Hakkimizdi Bu DÜnyada YaŞiyorsak Neden Ayri Kaldik Bİlmem Ölesİye Sevİyorsak Bİr Çİle Var Bİr NeŞe Var Şu An ÖlÜp KurtuluŞ Var Sonuna Dek Senİ Sevİp ÖmÜr Boyu KahroluŞ Var Ümİt Ettİk...
  2. Müslüm Gürses Öpmek istedim şarkı sözü

Müslüm Gürses Öpmek istedim şarkı sözü

Müslüm gürsesin seslendirdiği hani gözlerim ne kadar özlemiş seni vs diyor ya bu şarkısının tm sözlerini verir misiniz lütfne
  3. Müslüm Gürses Öpmek İstedim Şarkı Sözü

Müslüm Gürses Öpmek İstedim Şarkı Sözü

Müslüm Gürses Öpmek İstedim Bir anda karşımda görünce seni İnan ki sarılıp öpmek istedim Gözlerim ne kadar özlemiş seni Sevinç gözyaşları dökmek istedim Suya hasret kalan toprak misali Seni kana kana içmek istaedim Yorgun kollarımla sarılıp sana Şu yalan dünyadan göçmek istedim Sevgilim birtanem herşeyim benim Seni yıllar boyu görmek istedim Hayal ettiğimden fazla sevindim Seni...
  4. Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm gürsesin sonuna kadar geldim aşkın kavuşamadım ben sana yetişemedim ben sana diye bi parçası vardı bu parçanın sözlerini tam olarak almam mümkün mü sağolun.
  5. müslüm gürses şarkılarını paylaşırmısınız

müslüm gürses şarkılarını paylaşırmısınız

Müslüm baba hastanede ama sanırım durumu iyiymiş. İnş bir an önce iyileşir ve yine şarkılar öylemeye başlar. Ben sizden Müslüm Gürses'in söylediği şarkıları paylaşmanızı istiyorum..

Sayfayı Paylaş