gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Müslüm Gürses Vefat Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Müslüm Gürses Vefat Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta içinde arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'in öldüğü haberleriyle çalkalanmıştı medya dünyası. Kısa bir süre sonra da Müslüm Baba'nın henüz beyin ölümünün gerçekleşmediğini, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü öğrendik. Ancak babanın yorgun kalbi daha fazla dayanamadı ve bugün gündüz saatlerinde Müslüm üm Gürses tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetii. Meleklermekani.com ailesi olarak Türkiye'de kendi dalında müziğin duayenlerinden biri olan Müslüm Gürses'e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin...

Arabesk müziğinin baba lakaplı sanatçısı Müslüm Gürses, 15 Kasım 2012 Perşembe günü geçirdiği by-pass ameliyatından sonra karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı. Sanatçının bu sabah ölümü üzerine menajeri Nevzat Takmaz ile doktoru Uzman Dr. Deniz Şener basının karşısına geçti. Açıklamayı yapan Dr. Şener, "Müslüm Babayı maalesef kaybettik. Ailesinin, dostlarının, tüm sevenlerinin, hepimizin, Türkiye’nin başı sağ olsun. Zor bir süreçti. Bu sabah tansiyonu düştü. Kalp durması gelişti, yapılan müdahalelere rağmen maalesef sabah saatlerinde kaybettik.Sabah saat 08.30 gibi problemler başladı, saat 10.30 gibi kaybettik Muhterem Hanıma başsağlığı dileklerimizi iletmek içir kendisini bekledik. Ona başsağlığı dileğini ilettikten sonra da size bu açıklamayı yapıyoruz. Bu uzun süreci birlikte yaşadık. Söyleyecek bir şey yok. Allah sevenlerine sabır versin ve hepimizin başı sağ olsun." dedi.

HAYRANLARI AMBULANSIN PEŞİNDEN KOŞTU
    Müslüm Gürses'in cenazesi Memorial Hastanesi'nden bir ambulansla Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'ne götürüldü. Cenazenin çıkarıldığını öğrenen Müslüm Gürses hayranları hastanenin acil servis girişine doğru koştular. Özel güvenlikçilerin engellemelerine rağmen sanatçının bazı hayranlarının ambulansın peşinden koştuğu görüldü.

Arabesk müziğinin baba lakaplı sanatçısı Müslüm Gürses, 15 Kasım 2012 Perşembe günü geçirdiği by-pass ameliyatından sonra karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı. Sanatçının bu sabah ölümü üzerine menajeri Nevzat Takmaz ile doktoru Uzman Dr. Deniz Şener basının karşısına geçti. Açıklamayı yapan Dr. Şener, "Müslüm Babayı maalesef kaybettik. Ailesinin, dostlarının, tüm sevenlerinin, hepimizin, Türkiye’nin başı sağ olsun. Zor bir süreçti. Bu sabah tansiyonu düştü. Kalp durması gelişti, yapılan müdahalelere rağmen maalesef sabah saatlerinde kaybettik.Sabah saat 08.30 gibi problemler başladı, saat 10.30 gibi kaybettik Muhterem Hanıma başsağlığı dileklerimizi iletmek içir kendisini bekledik. Ona başsağlığı dileğini ilettikten sonra da size bu açıklamayı yapıyoruz. Bu uzun süreci birlikte yaşadık. Söyleyecek bir şey yok. Allah sevenlerine sabır versin ve hepimizin başı sağ olsun." dedi.

HAYRANLARI AMBULANSIN PEŞİNDEN KOŞTU
    Müslüm Gürses'in cenazesi Memorial Hastanesi'nden bir ambulansla Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'ne götürüldü. Cenazenin çıkarıldığını öğrenen Müslüm Gürses hayranları hastanenin acil servis girişine doğru koştular. Özel güvenlikçilerin engellemelerine rağmen sanatçının bazı hayranlarının ambulansın peşinden koştuğu görüldü.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Allah rahmet eylesin.

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Allah taksiratını affetsin yakınlarına sabır versin zor.....

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Her ne kadar bir süredir hastane de tedavi altında olup doktorlar umutsuz konuşsada ölüm gerçekleştiği zaman insan şok oluyor ama işte biz fanilere Rabbim belli bir ömür nasip etmiş... Çok üzüldüm kendisini bende çok esver ve parçalarını da dinlerdir mekanı cennet olsun yeri asla dolmayacak....

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allah rahmet eylesın muslum babaya ....
    göç eden bir efsane.
    ölmediki..
    başka bir yerlere gitti göremeyeceğimiz,
    SILA mı GURBET mi adını sen koy...

Müslüm Gürses Vefat Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  2. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Aşkımın arkadaşı vefat etti...:(

Bilmiyorum paylaşmak istedim, bu 2. arkadaşı onun kurban giden, duanızı esirgemeyin bu tür şeyler için MM :cry: Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'deki gemi yangınında hayatını kaybeden itfaiye görevlisi iki Türk gencinden Burak Taçyıldız'ın ailesi cenazenin Sivas'a gelmesini bekliyor. Burak Taçyıldız, 2 yıl önce işsizlik nedeniyle memleketi Sivas'tan ayrılarak Abu Dabi'ye...
  5. Neşet Ertaş Vefat Etti!!!   :(

Neşet Ertaş Vefat Etti!!! :(

Ünlü halk ozanı Neşet Ertaş İzmir' de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi... Türk Halk Müziği bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu Neşet Ertaş İzmir'de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Önceki hafta rahatsızlanarak yakınları tarafından hastaneye kaldırılan ve onkoloji servisinde tedavi altına alınan Ertaş, dün yoğun bakım servisine kaldırılmıştı. Ertaş'ı tedavisi...

Sayfayı Paylaş