gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bu aşkın temeli sağlam dğilmiş yıkıldı sonunda yerle bir oldu darmadağın olan bu harabeyi
    yeni baştan kurmak yerle bir oldu

yanmış bir yürek var ah ile dolu
    binbir ızdıraptan geriye kalan
    hangimiz suçluyuz bilemiyorum
    ben miyim o muydu hatalı olan

öldürdük biz bu aşkı gömdük maziye
    artık itesekte can veremeyiz
    ayrıldı yolumuz ayrı yönlere
    ne yapsak ne etsek birleşemeyiz

Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  2. Müslüm Gürses - İsyanım Var

Müslüm Gürses - İsyanım Var

Hep ağladım biraz gülmek istedim Ne yaptımsa duyulmadı ki sesim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmedi ki ecelim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmedi ki ecelim Hergün isyanım var benim kadere Ne güldürdü ne öldürdü bir kere Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Dertler...
  3. Müslüm Gürses - Dayan Yüreğim

Müslüm Gürses - Dayan Yüreğim

Dayan yüreğim dayan dayan Dayan yüreğim dayan dayan dayan Dayan yüreğim yüreğim dayan Bitecek bu acılar dayan dayan Dayan yüreğim yüreğim dayan Bitecek bu acılar dayan dayan Göğsünü ger acılara Umutla bak yarınlara Sık dişini biraz daha Dayan dayan dayaan Güzel günler çok yakında dayan Dayan yüreğim yüreğim dayan Tükenmek yok pes etmek yok dayan dayan Göğsünü ger acılara umutla bak...
  4. Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

BakiŞlarin Bİr Ok Sankİ Keder Senİn GÖzlerİnde HanÇer Gİbİ Yaraliyor Bİr Mana Var SÖzlerİnde Bİz Senİnle AŞk Ararken DaĞlar Kadar Derdİ Buldum Ne Bİr BaŞka AŞk İsterİm Ne De BaŞka Bİr Mutluluk GÜlmek Bİzİm Hakkimizdi Bu DÜnyada YaŞiyorsak Neden Ayri Kaldik Bİlmem Ölesİye Sevİyorsak Bİr Çİle Var Bİr NeŞe Var Şu An ÖlÜp KurtuluŞ Var Sonuna Dek Senİ Sevİp ÖmÜr Boyu KahroluŞ Var Ümİt Ettİk...
  5. Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

Müslüm Gürses - Bir Anlatsam

ne acılar yazıldı bu bahtıma hatıralar çıktı durdu karşıma acılarla neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz zehir kattı felek tatlı aşıma kader sardı beni çile çarkına bu alemde neler geldi başıma bir anlatsam buna yürek dayanmaz sevgi diye ben dertleri tanıdım gerçek aşkı yerde gökte aradım acılarla her gün nasıl ağladım bir anlatsam buna yürek dayanmaz __________________

Sayfayı Paylaş