gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Müslüm Gürsesi dinlemeye kimse gitmedi!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

müslüm gürsesi dinlemeye kimse gitmedi, kaç kişi dinlemye gitti buyrun bu yazımızda şok haberi öğrenelim arkadaşlar.

Usta ve baba yorumcu Müslüm Gürses'i kimse dinlemeye gitmedi, haliyle usta sanatçı büyük üzüntü yaşadı Melek'ler.

Geçen akşam Cihangir’deki Melike Bar’da sahneye çıkan Müslüm Gürses, hayal kırıklığı yaşadı. Kendisini dinlemeye sadece 30 kişinin gelmesi üzerine Gürses, sahneye saat 22.00 yerine gece yarısı çıktı.

Bu durumdan büyük üzüntü duyduğu anlaşılan Müslüm Gürses, konsantre olamadığı için şarkılarını da düşük bir performansla söyledi. Gürses, bir ara “İnadına yarın gece de burada sahne alacağım, inadına burayı olduracağım” dedi.

Müslüm Gürses, Teoman’la “düet” yaparak başladığı müzikal tarz değişikliğiyle senfonik müzik yapmış ve konserlerine hem sosyeteden, hem genç kesimden yeni hayranlar eklemişti.

renesme bunu beğendi.
Müslüm Gürsesi dinlemeye kimse gitmedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kimsem Kalmadı

Müslüm Gürses - Kimsem Kalmadı

müslüm gürses ıssız bir köşeye serdim postumu müslüm gürses serdim postumu Gönlüm iflas etti aşk pazarında Alıp satacağım birşey kalmadı İnancımda bitti, umutlarımda Umup yatacağım birşey kalmadı Issız bir köşeye serdim postumu Yağmurlar rüzgarlar örtsün üstümü Unuttum düşmanımı, hemde dostumu Dostum diyeceğim kimse kalmadı Bu dünya yıkılsa aldırmam artık Bir taşı yerinden kaldırmam artık...
  2. Müslüm Gürses - Kimde Kabahat

Müslüm Gürses - Kimde Kabahat

Dogduk dogali gulmedik gitti Niye yasiyoruz bilmedik gitti Cileden kurtulup olmedik gitti Bu ne bicim dunya bu nasil hayat Bizi yaratan tanri kimde kabahat Bilmemki su felek ne gordu bizden Ne akan yastan anlar nede bir sozden Aldi mutlulugu goturdu bizden Bu ne bicim dunya bu nasil hayat Bizi yaratan tanri kimde kabahat __________________
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. "Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

"Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

müslüm gürses haberleri muhterem nur müslüm gürses Sevgili melekler, 2 ay önce kaybettiğimiz, arabesk müziğin efsanevi isimlerinden Müslüm Gürses'in gidişinin ardından türlü türlü spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Sağlığında çıkmayan bu söylentiler ise Gürses'in eşi Muhterem Nur'u hem üzüyor hem sinirlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Oya Aydoğan'ın ettiği bir söz Muhterem Nur'u çileden çıkarttı....
  5. Müslüm gürses Müzesi Açıldı

Müslüm gürses Müzesi Açıldı

Bu yıl mart ayında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses adına Şanlıurfa'da yapılan müze törenle açıldı. Mart ayında yaşamını yitiren ünlü sanatçı Müslüm Gürses adına Şanlıurfa'da müze açıldı. Açılışı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile sanatçının eşi Muhterem Nur tarafından yapılan müzede Şanlıurfalı sanatçının hayatı boyunca sahnelerde giydiği kıyafetler, müzik...

Sayfayı Paylaş