gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müslüm Gürsesin son çalışması çıktımı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Müslüm Gürses hastalanmadan evvel bir albümle ilgili çalışıyormuş.Bu albümle ilgili bilgi varmı?Çıktı mı acaba bu albüm?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdilerde hastanede bulunan ve sağlık durumunun kötüye gitmesi nedeniyle uyutulan Müslüm Gürses, hastalığının 1 yıl önce farkına varınca yapımcısına bir album çıkarmak istediğini söylemiş.
    Album şarkılarının seçimi 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmış. Şarkı kayıtlarına başlayacakken Müslüm Gürses'in rahatsızlığı artmış. Gürses Yapımcısı Yusuf Ziyaoğlu'na Albumun adının VEDA olacağını söylemiş....

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bende albümünü tamamladığını duydum bilmem yalan bilmem gerçek.

Müslüm Gürsesin son çalışması çıktımı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Müslüm gürsesin sonuna kadar geldim aşkın kavuşamadım ben sana yetişemedim ben sana diye bi parçası vardı bu parçanın sözlerini tam olarak almam mümkün mü sağolun.
  2. Müslüm Gürses'in Son Haline Çok Şaşıracaksınız!

Müslüm Gürses'in Son Haline Çok Şaşıracaksınız!

bu konu Müslüm Gürses'in en son görüntülerine yer vermektedir. Uzun bir süredir yoğun bakım da tedavi altın da olan ve arabeks dünyasının Müslüm babası olarak nitelendirilen Müslüm Gürses, 37 yıllık bıyıklarını kestirmek zorunda kaldı. Ara sıra Müslüm babanın öldüğü yolun da haberler çıksa da sevenlerinin duası ve doktorlarının gösterdiği büyük çabalarla yaşam mücadelesi veren Müslüm...
  3. "Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

"Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

Bu konu, Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören arabesk müziğin duayeni Müslüm Gürses'ten kötü haber var. Dakikalar önce Sağlık Bakanı twitter adresinden sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak hastaneden yapılan açıklama ise sanatçının durumunun iyi olmadığı ve makinalara bağlı olarak yaşatıldığı...
  4. Müslüm Gürses Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanacak

Müslüm Gürses Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanacak

Bu konu; Müslüm Gürses Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arabesk müziğin babası Müslüm Gürses bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Müslüm Gürses bugün düzenlenecek törenle toprağa verilecek.. İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sanatçı Müslüm Gürses için ilk tören Cemal...
  5. İşte Müslüm Gürses'in Çektirdiği Son Fotoğraf!

İşte Müslüm Gürses'in Çektirdiği Son Fotoğraf!

Bu konu; İşte Müslüm Gürses'in Çektirdiği Son Fotoğraf haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'in son çektirdiği fotoğraf ortaya çıktı. Sanatçı bu fotoğrafı hastaneye yatmadan 1 hafta önce çektirmiş. İşte haberin detayları.... 15 Kasım’da geçirdiği by-pass ameliyatından sonra karaciğer ve böbrek...

Sayfayı Paylaş