gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Müslüm Gürses'in Veda Albümü Müzik Marketlerde!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Müslüm Gürses'in son albümü veda haberine yer vermektedir.

Bir süre önce sanat dünyasından bir yıldız gibi kayan Baba lakaplı Müslüm Gürses'in ölümünden sonra ki ilk albümü olan Veda, müzik marketler de yerini aldı. Yeni albümü Veda'ya çok büyük ilgili gösteren hayranları, Müslüm Gürses'in ölümünden sonra bile albümünü almak için müzik marketlerine akın etti. Haber ile ilgili detay bilgilere geçiyoruz.

Müslüm Baba’nın son albümü "Veda", Esen müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı. Ünlü sanatçının son albümüne ilgi de büyük oldu. Albümün çıktını duyan Müslüm Gürses hayranları müzik marketlere akın etti.

Müslüm Baba’nın son albümünü alan bir hayranı, "Ustayla büyüdüm ben. Albümlerini sürekli takip ediyordum. Her çıkan albümünden illaki bir tane alıyordum. Bu da yeni albümü aldım hemen. Ölümünün ardından yeni bir albüm çıkacağını herkes söylüyordu. Bekliyorduk ve güzel oldu" dedi.

"Veda"nın kayıtları Müslüm Gürses hastaneye yatmadan önce tamamlanmıştı. Ancak sanatçının ailesinin isteği üzerine albüm, sanatçının ölümünün 40. gününün ardından müzikseverler ile buluştu. Rahatsızlığından önce önce albüm için üç şarkı daha okuyan Müslüm Gürses’in tek vasiyetinin "Ölürsem albümün adını ‘Veda’ koyun” olduğu belirtildi.

11 ŞARKI VAR

Müslüm Baba “Veda”sını; büyük halk ozanlarının unutulmaz eserleriyle yapıyor. 11 eserden oluşan Veda albümünde, Aşık Mahzuni Şerif, Aşık Daimi, Yavuz Top, Mehmet Ali Metin, Selahattin Çelik ve Abdülkadir Algın gibi değerliisimlerin eserleri ile birlikte Anonim eserler de yer alıyor. Yönetmenliğini Kemal Arapoğlu’nun yaptığı albümün aranjörü ise Hüseyin Arapoğlu.

Müslüm Gürses'in Veda Albümü Müzik Marketlerde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval Sam II Tek Albümü İle Müzik Marketlerde !

Şevval Sam II Tek Albümü İle Müzik Marketlerde !

şevval sam şevval sam II Tek şevval sam yeni albümü Sevgili melekler, başarılı ve güzel şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam yeni albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. II Tek adını verdiği albümünde ki Kanatları Gümüş şarkısıyla dikkat çeken şevval sam II Tek albümü ile ilgili olarak yapılan bir röportajı sizlerle paylaşıyoruz... Başarılı oyuncu Şevval Sam, duru ses rengiyle müzik...
  2. Müslüm Gürses'ten Ümit Kesilmiş...

Müslüm Gürses'ten Ümit Kesilmiş...

Bu konu; müslüm gürses sağlık durumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, peşpeşe gelen ölüm haberleri ile sarsılan magazin dünyası bir hastasından iyi haber bekliyor ama ne yazık ki ondan da ümit kesilmiş durumda. Eşi Muhterem Nur'un yaptığı açıklamaya göre, artık Müslüm Gürses'ten ümit kesilmiş durumda. İşte detaylar... Müslüm Gürses ile ilgili üzücü haber hayat...
  3. Müslüm Gürses'in Durumu İyiye Gidiyor!

Müslüm Gürses'in Durumu İyiye Gidiyor!

Bu konu; Müslüm Gürses'in Durumu İyiye Gidiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun bir süredir yoğun bakımda tedavi altında olan, arabesk müziğin güçlü sesi Müslüm Gürses'in durumu gün geçtikçe iyiye doğru gidiyor. Bu iyi haberi veren usta sanatçının menajeri ve Muhterem Nur Gürses'in durumunun iyiye gittiğini söylediler. Kasım ayından bu yana yoğun bakımda...
  4. Müslüm Gürses'in Resimleri

Müslüm Gürses'in Resimleri

Bu konu; Müslüm Gürses'in Resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arabesk müziğin duayenlerinden ve Türkiye'de hatırı sayılır bir hayran topluluğuna sahip olan Müslüm Gürses'i kaybettik. Bir süredir yoğun bakımda tedavi gördüğü hastaneden bugün hayatını kaybeden Müslüm Gürses, peşinde pek çok güzel şarkı ve milyonlarca hayran bıraktı. Müslüm Baba'ya Allah'tan rahmet...
  5. Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

Bu konu Müslüm Gürses'in yeni albümü hakkın da bilgilere yer vermektedir. Bir süre önce kaybettiğimiz arabeks dünyasının Müslüm Baba lakaplı Müslüm Gürses'in yepyeni albümü "Veda" 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren müzik marketler de yerini alacak. Müslüm Gürses'in yeni albümü ile ilgili detay bilgilere geçiyorum. Müslüm Gürses'in isteği üzerine albüm 15 Nisan 2013'te...

Sayfayı Paylaş