gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

MÜslÜm VazgeÇmem

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Umrumda değil yaşamak ölmek Canımdan geçerim senden vaz geçmem Olurmu bu aşkı bir anda silmek
    Canımdan geçerim senden vazgeçmem

Dünya tersine dönse vazgeçmem
    Gökteki güneş sönse vazgeçmem
    Sensizlik inan ki ölümden beter

Artık bundan sonra seniz olamam
    Kendime başka bir dünya kuramam
    Mümkün değil benim sensiz yaşamam

Dünya tersine dönse vazgeçmem
    Gökteki güneş sönse vazgeçmem
    Sensizlik inan ki ölümden beter

MÜslÜm VazgeÇmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modacımdan vazgeçmem

Modacımdan vazgeçmem

Gülben Ergen İzmirli genç bi modacıyla beraber çalıştığı iddaalarını yalanladı. Gülben Ergen Birlikte sayısız Açıkhava ve Rumeli konseri yaptık.Ben ondan vazgeçmem.Tabiiki baş ka modacılar orda kıyafet dikebilirler ama bunlar Cana ablanın bilgisi ve kontölü altında olur.Ben onun manevi kızıyım.Bu 20 yıl daha sürer.
  2. benden vazgeçme

benden vazgeçme

vazgeçme benden benden vazgeçme beni sevmekten Beni sev, sev de anlama Dokun, hisset, ne olur sorgulama Sakın beni yargılama Yapma, değiştirmeye çalışma Ah vazgeçme Arzula, sev, okşa beni, üzme, ne olur üzme Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni Sen bana, ben sana benzersek ne olur Nasıl dayanır ki aşk bu kadar ayrılığa Beni neden sevdiğini hatırla ne olur O ilk günler nasıl da aşkla...
  3. Ebru Gündeş - Vazgeçmem

Ebru Gündeş - Vazgeçmem

Ayrıldık hatırlarsan Kaçınca günahlardan Bugün bana, yarın sana Kurtulan var mı aşktan Utandım maldan, mülkten Usandım yalan sözden Kalbin benim olalı, canım senin olalı Heryerde seninleyim ben Seninle doğmuşum sensiz ölemem Dünyayı verseler yine vazgeçmem Aşkla yoğrulmuşum, ayrılık bilmem Dünyayı verseler yine vazgeçmem
  4. Vazgeçme Sevmekten

Vazgeçme Sevmekten

İşte herşey bitti Kapılar kilitlendi Asla açılmaya bilir Ama vazgecme Gülmekten vazgecme Direnmekten Anlamsız gelse de hayatın Belki rüyam bitti Uyanmak senin elinde İstiyorsan devam etsene Ama vazgecme Sevmekten vazgecme İstemekten umutları Sönmez insanın Ama vazgecme Gülmekten vazgecme Direnmekten Amlamsız gelse de hayatın Alıntı..
  5. Nolur bizden vazgeçme anne...

Nolur bizden vazgeçme anne...

Şimdiye kadar hep bağırdım çağırdım... Babamla her tartıştığımda araya giren bir anne vardı.Arkam dağıldığında arkamı toplayan, ben dağıldığımda beni toplayan...Arada bir çekip gidicem bu evden diye tuttururdum...Hayatıma karışmayın artık diye ısrar ederdim.Şöyle bir düşümdüm de galiba ben şimdiye kadar en çok anneme isyan ederdim... Gitmekle tehdit ettiğim annemin birgün...

Sayfayı Paylaş