gebe
  1. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

musluman midir?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında nisan yagmuru tarafından paylaşıldı.

bir hayvani kesmeden yiyen,Allahin rahmetinden kacan,secdesiz namaz kilan bir insan nasil musluman olur? bu da biraz ramazan bilmecesi olsun

2. MrsWh1mper

MrsWh1mper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: musluman midir?
    akli dengesi yerinde değilidr belki

3. begi_begi

begi_begi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    önce yaptığı yanlışların farkına varır sonra tövbe eder ve doğrularını yapmaya çalışır....

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

şehadet getirerek müslüman olur

7. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayol belki hamsi yiyordur kesmeye ne hacet...Allah'ın rahmetiyle yağmur kastediliyorsa tabi kaçacak garibim...hastaysa da nasıl secde etsin:))

musluman midir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Ben muslumanım diyen nerede

Ben muslumanım diyen nerede

BEN MUSLUMANIM DİYEN NEREDE Bir sabah uyandım seherde Ezanı okudum ben minarede Sünneti kıldım oturdum camide Ben müslümanım diyen nerede Yine okudum ezanı zevalde Genç ihtiyar oturur kahvede Onbeş cemaat geldi öğlede Ben müslümanım diyen nerede İkindi okundu yok bir değişiklik Anne babada var bir gevşeklik Camiye gelenlerin çoğu teneşirlik Ben müslümanım diyen nerede Akşam oldu güneş...
  3. Evlensem mi evlenmesem mi?

Evlensem mi evlenmesem mi?

Mutlu olmak için evlenmek mi gerekiyor yoksa sultanlığın tadını çıkarmak mı? Her kadının evliliğe bakış açısı farklıdır. Bazıları için bekar olmak bir yaşam biçimidir... Bazıları için ise, hayatı paylaşmak kadar güzel bir olgu yoktur. Peki hangisi doğru? Yapılan araştırmalara göre, doğru erkekle evlenmeyen bayanların, ömür boyu mutsuz oldukları ortaya çıktı. Elbette istisnalar hariç. Ancak...
  4. Amerika’yi bir Musluman komutan kesfetmisti

Amerika’yi bir Musluman komutan kesfetmisti

1492, tarihin karnina sokulan bir bicak. Henuz bir babayigit el tarafindan geri cekilmedigi icin de kan, vucudun icinde kokusuyor. Bu ic kanama yuzunden gozlerimize kizil bir perde inmis. Ayni yil, iki bicak birden sokulur insanligin govdesine. Birinci bicak, Amerika kitasinda tam bir soykirima yol acacak olan (’kizilderili’ nufusu 30’da bire dusecektir bu kanli surec sonunda) ve Kolomb’un...
  5. Carolin mi, Cemile mi?

Carolin mi, Cemile mi?

cemile ve carolin cemile carolina oyunu karolin ve karolin Hadi Bakalım....Carolin mi yoksa Cemile mi(((bu arada yeni farkettim ikisi de C harfi ile başlıyor :D))) Lütfen güzelliklere bakarak cevap verelim..

Sayfayı Paylaş