gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Altıoklar sarmaş dolaş görüntülendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mustafa altıoklar yeni sevgilisi, sarmaş dolaş görüntülenen ünlü yönetmenin görüntüleri burada arkadaşlar.

Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, bir cafede iki kadınla sarmaş dolaş görüntülendi Melek'ler.

Ünlü yönetmen yanında bulunan iki kadın arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülendi.

ayakligazete.com'un haberine göre Altıoklar ve iki kadın arkadaşı kameraları fark etmelerine rağmen samimi görüntüler vermeye devam etti.

Mustafa Altıoklar sarmaş dolaş görüntülendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gündoğarken - Sarmaş Dolaş

Grup Gündoğarken - Sarmaş Dolaş

Bir güneş ılıklığı vurunca kumsala Yaşıyorum seni olduğunca Belki bir kum tanesi ellerimde Avuçlarımda Yürümek saatlerce yağmurla kolkola Söyleşmek baharda düşen yaprakla Sevgiyi anlatmak yeşil çimene Doğaya . . . Silmek nedense sileni Daha bir kolay Yarım kalsa bile sevgimiz Sessiz bir çığlık olacak ayrılık Yaşıyorsak ikimiz Sarmaş dolaş kollarımda Olmanı bekleyemem Çünkü...
  2. Murat Başaran - Sarmaş Dolaş

Murat Başaran - Sarmaş Dolaş

KARA KİLİT VURSUNLAR DİLİME KONUŞURSAM BAKMA YÜZÜME ÜZDÜYSEM CANIM AFFET BENİ HER GÜNÜM BİRBİRİNDEN DELİ PİŞMANLIK DESEN BİNİ BİN PARA İNSAFA GEL SON BİR KEZ ARA DARMA DUMAN OLMUŞUM ZATEN GECMİYORKİ AŞK DENEN YARA ÜMiTSİZLİĞİM BANA ARKADAŞ ÇARESİZLİĞİM ONA YOLDAŞ GELMEYECEĞİNİ BİLE BİLE BEN SENİN AŞKINLA SARMAŞ DOLAŞ __________________
  3. Mustafa altıoklar ile nehir erdoğan, yeniden barıştı.

Mustafa altıoklar ile nehir erdoğan, yeniden barıştı.

nehir erdoğan facebook nehir erdoğan hamile BİR SÜREDİR UZATMALI BERABERLİKLERİNE ARA VEREN MUSTAFA ALTIOKLAR İLE NEHİR ERDOĞAN, YENİDEN BARIŞTI. Yönetmen nişanlısından evlilik tarihini belirlemediği için ayrılan Nehir, Mustafa Altıoklar'dan aldığı tek bir gülle yelkenleri suya indirdi. Çift, barışmalarının şerefine de düğün tarihlerini 2009'un ilk ayları olarak belirledi.
  4. Naz elmas sevgilisiyle sarmaş dolaş

Naz elmas sevgilisiyle sarmaş dolaş

naz elmas, sevgilisi, kim, 2011, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar Güzel oyuncu Naz Elmas, İzmir - Çeşme'de sevgilisi ile sarmaş dolaş denizin keyfini çıkardı Melek'lerim. Eee tabi ki bizden de kaçmadı :A Naz Elmas, tatil için geldiği İzmir’in Çeşme İlçesi’nden ayrılamadı. Genellikle aile fertleri ya da arkadaşlarıyla gezen Naz Elmas, bu hafta sonu geleneği bozdu. Çeşme...
  5. Mustafa Altıoklar Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim

Mustafa Altıoklar Kimdir haydi gelin öğrenelim meleklerim

Mustafa Altıoklar Hayatı Mustafa Altıoklar Hakkında Bilgi Günümüz de ki Türk Sineması'nın ve başarılı yönetmenlerinden olan Mustafa Altıoklar, sayısız filme izmasını atarak, sinema izleyenlere adını duyurdu ve isim olarak bilinen ünlü yönetmenlerin arasında geliyor. Peki daha başka bilgi istiyorum ya da Mustafa Altıoklar kimdir mi diyor sunuz? O halde buyrun Mustafa Altıoklar biyografi...

Sayfayı Paylaş