gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Altıoklar'dan Recep İvedik ve Arog'a Ağır Eleştiri

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ALTIOKLAR, 'AROG' VE 'RECEP İVEDİK' FİLMLERİNE AĞIR ELEŞTİRİLERDE BULUNDU.

Yönetmen Mustafa Altıoklar, TED Ankara Koleji Söyleşi Günleri kapsamında öğrencilerle bir araya geldi. Altıoklar, konuşmasında 'AROG' ve 'Recep İvedik' filmlerine ağır eleştirilerde bulundu. Sinemanın bir sanat dalı olduğunu belirten Altıoklar, iyi bir filmin yan hikâyeler taşıdığını ifade etti.

'Recep İvedik'in hiçbir yan ifade taşımadığını ve dümdüz bir film olduğunu savunan Altıoklar, 'Sanatla alakası olmayan, aptal saptal bir film. Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, iki saçma film yaptı, siz de bu filmlere gidip güldünüz. Siz gülerken onlar da kasalarını doldurdu' dedi.

Mustafa Altıoklar'dan Recep İvedik ve Arog'a Ağır Eleştiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. recep ivedik ve amazon aşkı

recep ivedik ve amazon aşkı

P { margin: 0px; } Recep İvedik filminin Sibel’i Fatma Toqbaş, “Avanak Kuzenler” filminin çekimlerindeki cesaretiyle parmak ısırttı… At binme sahnesinde dublör kullanmayı reddeden Fatma, ata kendisi bindi ve tıpkı bir amazon kadını gibi şov yaptı… Toptaş'ın, bindiği atı şaha kaldırma sahnesi için yönetmen Oğuzhan Tercan dublör hazırlığı yaparken, genç oyuncu "Böyle bir sahne...
  3. Recep İvedik işte

Recep İvedik işte

espritüel Şahan gökbakar'ın yakın çevresi ister istemez onun şakalarına komik yorumlarına maruz kalıyorlar.. 'YALIN'A FENA GEÇİRDİM' KANAL D'DE ÖMÜR GEDİK'İN SUNDUĞU 'CİNEMANİA' PROGRAMINA KONUK OLAN ŞAHAN GÖKBAKAR, BİR ÇOK ÜNLÜ GİBİ KENDİSİNİN DE PLAY STATİON HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.... Genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oynadığını anlatan Gökbakar, bir ara Yalın'la da oynadığını...
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. İvediği eleştirdi

İvediği eleştirdi

oyuncu Fadik Ataseven alttan alttan Şahana gönderme yaptı...... RECEP İVEDİK'TE ASLA OYNAMAM CİNE5’TE YAYINLANAN CİNE CİTY PROGRAMINDA KEMAL HAMAMCIOĞLU’NUN SORULARINI YANITLAYAN BAŞARILI OYUNCU FADİK SEVİN ATASOY, RECEP İVEDİK FİLMİNDE ASLA OYNAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Atasoy, “Komedi başka bir şey Recep İvedik başka bir şey. Döngel Karhanesi de bir komedi filmiydi onda oynadım. Recep İvedik...

Sayfayı Paylaş