gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Ceceli _DÖN_

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

mustafa ceceli dr mahmut uçar dr mahmut uçar facebook mustafa cecelinin fotoğrafları cecelinin resimleri Melişlerim Bir Mustafa Ceceli hayranı olarak tüm şarkılarını çok beğeniyorum ama özellikle DÖN şarkısı harika binkere dinlesem sıkılmam süper şarkı.. [​IMG]

DÖN

Çoğaldı gitgide yokluğun dağ gibi
    Atılmış üzerime ağ gibi
    Zaman ilaç değil yanmaya alıştıran
    Hepsi sönsede yanan
    Tek bir çıra gibi
    Kimbilir kaç ilkbahar,yaz,sonbahar,kış
    Aylar mevsimler derken
    Seneler sensiz geçti
    Büyüdü ağaç oldu çoktan ektiğimiz fidanlar gölgesinde
    Kaç gün geceyi zor ettik
    Dön dayanamıyorum artık
    Dön bu ne çok yalnızlık
    Çık gel neolusun apansız
    Hadi dön hadi dön hadi dön yalansız
    Uzayıp giden yollara gitlenmiş gözlerim
    Tükenmiyor ümit bir olmazı bekliyorum
    Bulurmu bulur benide
    Günün birinde bir mucize
    Duayı duaya ekliyorum.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bu şarkının sözleri tek kelimeyle harika.

Son düzenleme: 17 Kasım 2010
  3. melike sema

melike sema Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :fencing::fencing::fencing::fencing::sinir:

4. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

mustafa ceceli nin unutamam parçası da süper olmuş...

Mustafa Ceceli _DÖN_ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Ceceli & Sezen Aksuunutamam

Mustafa Ceceli & Sezen Aksuunutamam

mustafa ceceli hastaligi sagliginda sarki sözü mustafa ceceli hastalık hastaligi sagliginda sarki sözleri hastalıkda sağlıkda sözleri hastalıkda sağlıkda şarkı sözü unutmadım unutamam kara sevda merak etme yaşamaksa yaşadın lakin canımın çoğu kaldı pişmanmıyım asla güzelleştim yasla sevmedim mi sevdim evet senden sonra ihtirasla ama benim ciğerim yanar ten uyanır can kanar ikigözüm iki...
  2. Mustafa Ceceli - Mustafa Ceceli 2009

Mustafa Ceceli - Mustafa Ceceli 2009

mustafa ceceli hastaligi sagliginda sarki sözü mustafa ceceli hastalık hastalık sağlıkta mp3 hastalik saglik hastaliktan saglikta mp3 Son zamanların popüler ismi Mustafa Ceceli yeni kasediyle müzik severlerin karşısına çıktı... Albümün tamamını dinlemedim ama Hastalıkta Sağlıkta şarkısı ortalığı kasıp kavuracak gibi görünüyor dinlemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar :dj: Albüm İçeriği...
  3. Hangi mustafa ceceli şarkısısınız

Hangi mustafa ceceli şarkısısınız

Çok güzel birşye ya :) Bu adam nereden çıktı, nasıl geldi, geçen yazın sesi haline nasıl dönüştü bilmiyoruz. Ama bir şekilde büyükçe bir başarıya sahip oldu. İnsan çabucak sönmesin istiyor. Fena sesi yok, yakışıklı da çocuk. Şarkı sözleri günün gereklerini yansıtır içerikte… O yüzden sesini duyacak kulak buldu, radyoların vazgeçilmezi oldu. Şimdi bakalım, onun şarkı sözlerinden...
  4. Mustafa CECELİ

Mustafa CECELİ

mustafa ceceli çocuğu varmı mustafa cecelinin çocuğu var mı cecelinin ceceli var mı varmı Merhaba. Çok büyük bir Mustafa CECELİ hayranıyım. Acaba Mustafa CECELİ' nin çocuğu var mı? Bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim. =D
  5. Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri - Mustafa Ceceli Es şarkı Sözleri lazım bana lütfen bu şarkının da sözlerini paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş