gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri istiyorum sizden lütfen şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki. Mustafa Ceceli  Konserleri

Deniz Seki. Mustafa Ceceli Konserleri

deniz seki denız sekı mustafa ceceli konserleri denız seki kmaraş mustafa ceceli konseri Matine 216 adı altında yapılan UNILIFE Konserlerinden biri olan DENİZ SEKİ 19 MART 2011 KONSERİ Bilet fiyatı 40 tl iken koç çalışanlarına % 10 indirim uygulanıyor. Yer:Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri fenerburnu fenerbahçe parkı karşısı kadıköy-istanbul Ben gitmenizi tavsiye ederim meleklerim.. Tabi...
  2. Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri - Mustafa Ceceli Es şarkı Sözleri lazım bana lütfen bu şarkının da sözlerini paylaşın kızlar.
  3. Mustafa Ceceli Alametifarika sözleri

Mustafa Ceceli Alametifarika sözleri

Mustafa Ceceli Alametifarika sözleri de ekleyin sitenize lütfen arkadaşlar bayılıyorum ben bu adama yaa
  4. Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkısı sözü

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkısı sözü

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkısı sözü Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkı sözleri Az önce sizlere Mustafa Ceceli'nin oyun olmazdı aşkla adlı şarkısının sözlerini aktarmıştık, şimdi ise yine Mustafa Ceceli'nin Gel de Sen Konuş adlı parçasının sözlerini aktarıyoruz. Sen ne yaptın ki bu kalbe sahi beni tanımıyor Dil döküp ikna bile hiç bir şeye yaramıyor Sen ne yaptın ki bu kalbe...
  5. Mustafa Ceceli 'den Yarabbim Sen Büyüksün Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli 'den Yarabbim Sen Büyüksün Şarkısının Sözleri Buyrun

Bu konu; Mustafa Ceceli 'den Yarabbim Sen Büyüksün Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Orhan Gencebay son hazırladığı albümde seçme eserlerini sevilen sanatçılara okuttu. Bunlardan biri de Mustafa Ceceli. Mustafa Ceceli ustanın Yarabbim Sen Büyüksün parçasını seslendirdi. İşte o parçanın sözleri.. Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen...

Sayfayı Paylaş