gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Ceceli'den Dünyanın Bütün Sabahları Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mustafa Ceceli Dünya'nın Bütün Sabahları Mustafa Ceceli Dünya'nın Bütün Sabahları Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, başarılı ve sevilen müzisyen Mustafa Ceceli şarkılarından biriyle daha sizlerleyiz. Bu sayfamızda sizlerle Mustafa Ceceli Dünya'nın Bütün Sabahları Şarkı Sözleri paylaşacağız...

Ölüyor kalbim her gün ağır, ağır
    Çok sevip te ayrılınca
    Yanıyor içim yanıyor cayır, cayır
    Heleki aşıksan benim gibi hala
    Çok sevip te ayrılınca
    Dünyanın bütün sabahları çekip gitti senle beraber
    Kalbimin sokakları çıkmaz oldu
    Nolursun yeter
    Dünyanın bütün ışıkları söndü gitti senle beraber
    Aklımın saatleri durdu öyle
    Nolursun yeter
    Çok sevip te ayrılınca
    Çok sevip te ayrılınca
    Nolursun yeter
    Gittin gideli offf oof gittin gideli offf
    Nolursun yeter
    Nolursun yeter

Mustafa Ceceli'den Dünyanın Bütün Sabahları Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Sandal Kafası Bu şarkı Sözleri Mustafa Sandal Kafası Bu şarkısı sözü Sevgili melekler, Organik adlı albümüyle sevenleriyle buluşan ve eşiyle bir düet te yapan Mustafa Sandal Kafası şarkı sözleri ile karşınızdayız. Bu ilginç şarkıda ne anlatılıyormuş bakalım :tik: Eyvah! çok geç uyanmış, erkenden bunalmış Kasılmış geçmiyor candan ayırma Asıl bir suratla, o gözler kurakta Hep...
  2. Cevher Salkım Söğüt Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Cevher Salkım Söğüt Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Cevher Salkım Söğüt Şarkı Sözleri Salkım Söğüt Şarkı Sözü Sevgili melekler, pop dünyasının yeni isimlerinden Cevher 'in yaklaşık iki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı dört şarkıdan oluşan Salkım Söğüt isimli maxi single çalışması müzik marketlerde ki yerini aldı. Biz de bu Cevher Salkım Söğüt şarkı sözleri ile sizleri buluşturuyoruz.. :) Salkım söğüt gibi Yerde elin kolun...
  3. Mustafa Ceceli'den Gizli Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli'den Gizli Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli Gizli Şarkı Sözleri Mustafa Ceceli Gizli Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli bu sayfamızın konuğu. Biz de Mustafa Ceceli hayranlarını sayfamıza davet ediyor ve Mustafa Ceceli Gizli Şarkı Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :) Hala şansımız var Hala çok geç sayılmaz Ben hala olur diyorum Hala inatla Çekip gitmek en kolayı Kalmak zor olduğundan...
  4. Yalın'dan Kasma Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Yalın'dan Kasma Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Kasma Şarkı Sözü Yalın Kasma Şarkısı Sözleri Sevilen pop şarkıcısı, söz yazarı ve besteci Yalın 'dan Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız sevgili melekler :) YALIN-KASMA Kuş uçuşu burdan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte Özlüyorsan...
  5. Jehan Barbur'dan Eskiden Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Jehan Barbur'dan Eskiden Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Jehan Barbur Eskiden Şarkı Sözleri Jehan Barbur Eskiden Bir önce ki konumuzda Dinle şarkısının sözleri ile sizlerle olduğumuz Jehan Barbur Eskiden Şarkı Sözleri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler... Yeniden olur mu Çocuk olunur mu Eskisi gibi güvenle durulur mu Yeniden olur mu Masum olunur mu Eskisi gibi huzurla durulur mu...

Sayfayı Paylaş