gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mustafa Cecelinin Eksik adlı şarkısının piyano notlarını yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben yeni yeni piyano öğreniyorum ama çok hevesleyim.Lütfen Mustafa Cecelinin Eksik şarkısının piyano notalarını buraya yazarmısınız, çalabilmeyi çok istiyorum, deneyeceğim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Mustafa Cecelinin Eksik adlı şarkısının piyano notlarını yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın – Eksik

Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın – Eksik

mustafa ceceli eksik hangi albümde mustafa cecelı sevındırme ellerı sevındırme ellerı Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın – Eksik Mustafa Ceceli Omzumda başım eksik,Yatağımda kokun Tenimde terin eksik,Gelde bir dokun Gecelerden uykum eksik,Yüzden tebessüm Elimde elin eksik,Yaşlı hep gözüm Elvan Günaydın Omzumda başım eksik,Yatağımda kokun Tenimde terin eksik,Gelde bir dokun Gecelerden uykum...
  2. Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın - Eksik

Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın - Eksik

Omzumda başın eksik, yatağımda kokun Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm Omzumda başın eksik, yatağımda kokun Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm Ne olur dön geri sevindirme elleri Bozdur mühürünü, kara büyüleri Sensiz olmaz,...
  3. Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözü

Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözü

Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözü Merhaba millet sizden Mustafa Ceceli Es Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum :)
  4. Mustafa Ceceli Aman şarkı sözü

Mustafa Ceceli Aman şarkı sözü

Mustafa Ceceli Aman şarkı sözü paylaşır mısınız kızlar bayılıyorum Mustafa Ceceliye:)))
  5. Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözü

Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözü

Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözü Mustafa Ceceli Alametifarika şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/yerli-sarki-sozleri/214710-mustafa-ceceli-gel-de-sen-konus-sarkisi-sozu.html#post811458 sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Ceceli Alametifarika şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Sen, aşkı şahikasın teksin harikasın Kalbime nakşedilmiş...

Sayfayı Paylaş