gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Cecili - Unutamam

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

unutamam notaları cecili mustafa çeçili mustafa çeçil iki gözüm iki çeşme haberin yok içerime içerime akar şarkı sözü

Unutmadim unutamam
    Kara sevdam merak etme
    Yasamaksa yasadim lakin
    Canimin çogu kaldi sende

Pisman miyim asla
    Güzellestim yasla
    Sevmedim mi sevdim evet
    Senden sonra ihtirasla

Ama benim cigerim yanar
    Ten oyalanir can kanar
    Iki gözüm iki çesme
    Haberin yok içerime içerime akar
    Benim cigerim yanar
    Ten oyalanir can kanar
    Iki gözüm iki çesme

Unutmadim unutamam
    Kara sevdam merak etme
    Yasamaksa yasadim lakin
    Canimin çogu kaldi sende

Ama benim cigerim yanar
    Ten oyalanir can kanar
    Iki gözüm iki çesme
    Benim cigerim yanar
    Ten oyalanir can kanar
    Iki gözüm iki çesme

Unutmadim unutamam
    Kara sevdam merak etme
    Yasamaksa yasadim lakin
    Canimin çogu kaldi sende.

Mustafa Cecili - Unutamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa Ah Mustafa’m ah Mustafa’m. Mustafa arkadaşımdı,sırdaşımdı Bir cansız bedenle sırt üstü uzanmıştı Anılar canlandı birer birer Hayatı geçti gözlerimin önünden. Taksiciydi Mustafa çalışırdı gündüz gece, Bir lokma ekmek götürebilmek için evine. Bir gece çalan telefonu karısı açtı Dinledi dinledi,hırsla kapattı. Köyden aradılar dul Naciye ölmüş Kalk git...
  2. Mustafa Denizli

Mustafa Denizli

1949 yılında İzmir’in Çeşme ilçesinde doğdu.Futbola lisanslı olarak 1965 yılında Altay’da başladı.18 yıl aralıksız top koşturdu.Altay’da frikikten ve özellikle kornerden attığı gollerle büyük ün yaptı. İstanbul kulüplerinin transfer tekliflerini İzmir’den ayrılmamak için daima geri çeviren Denizli, 1983’te, futbol hayatının son yıllarında fikir değiştirerek Galatasaraylı oldu.Bir yıl futbol...
  3. Mustafa Ceceli - Mustafa Ceceli 2009

Mustafa Ceceli - Mustafa Ceceli 2009

mustafa ceceli hastaligi sagliginda sarki sözü mustafa ceceli hastalık hastalık sağlıkta mp3 hastalik saglik hastaliktan saglikta mp3 Son zamanların popüler ismi Mustafa Ceceli yeni kasediyle müzik severlerin karşısına çıktı... Albümün tamamını dinlemedim ama Hastalıkta Sağlıkta şarkısı ortalığı kasıp kavuracak gibi görünüyor dinlemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar :dj: Albüm İçeriği...
  4. Mustafa CECELİ

Mustafa CECELİ

mustafa ceceli çocuğu varmı mustafa cecelinin çocuğu var mı cecelinin ceceli var mı varmı Merhaba. Çok büyük bir Mustafa CECELİ hayranıyım. Acaba Mustafa CECELİ' nin çocuğu var mı? Bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim. =D
  5. Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri

Mustafa Ceceli Es Sözleri - Mustafa Ceceli Es şarkı Sözleri lazım bana lütfen bu şarkının da sözlerini paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş