gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Erdoğan Bir Şans Daha İstedi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa erdoğan, bir şans daha istedi, gülben ergen ne yapacak, evlilikleri bitiyormu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Gülben Ergen'in açtığı davadan sonra Mustafa Erdoğan eşini bu kararından vazgeçirebilmek için elinden geleni yapıyormuş.Haber şöyle:

Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliklerini bitirmek için boşanma davası açan eşi Gülben Ergen’i bu kararından vaz geçirmek için harekete geçti.Davanın açıldığı günden sonra çocuklarıyla daha çok ilgilenmeye başlayan Erdoğan’ın bu yüzünden hiç olmadığı kadar evinde vakit geçirdiği öğrenildi.Her an çocuklarının yanında olan Erdoğan,Anadolu Ateşi’nin Almanya’daki gösterisine bile oğlu Atlas’ı yanında götürdü.

Baba-oğul önceki gün birlikte İstanbul’a döndü.Öte yandan Gülben Ergen’in ise Erdoğan ailesinin de araya girmesine rağmen boşanmakta kararlı olduğu,geri adım atmadığı öne sürüldü.13 Mayıs’ta açılan davanın ardından bahçeköy’deki evde eşi Mustafa Erdoğan’la yaşamaya devam eden Gülben Ergen,İstinye park’ta satın aldığı dubleks daireye temmuz ayında taşınacak.Erdoğan’ın ise “O eve hep birlikte taşınacağız ve çok mutlu olacağız.Yeterki evliliğimize son bir şans daha ver”eşini kararından vaz geçirmek için çabaladığı iddia edildi.
    gecce

Mustafa Erdoğan Bir Şans Daha İstedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken Emeklilik İçin Bir Şans Daha var

Erken Emeklilik İçin Bir Şans Daha var

Yeni sosyal güvenlik yasasının kapsamına girmemek, Bir kaç yaş daha erken emekli olabilmek için son tarih 30 Nisandı. Ancak fırsat henüz kaçmadı. 30 Nisan geçti ama fırsat kaçmadı. 30 Nisan ve öncesi en az 1 gün çalışmış olanlar Mayıs ayının sonuna kadar geriye dönük olarak başvuru yapabilir. Sosyal Güvenlik uzmanı Ali Tezel, "fırsat kaçmadı ama bunun bir bedeli var" diyor. Peki...
  2. Bir şans daha ???

Bir şans daha ???

Arkadaşlar beni duygulandıran bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz:) Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  3. Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözü

Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözü

Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözü Selam arkadaşlar ben Niran Ünsal hayranıyım sizden de Niran Ünsal Bir Şans Daha şarkı sözlerini istiyorum.
  4. Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri

Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkısının Sözü Niran Ünsal Bir Şans Daha Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sevilen şarkıcı Niran Ünsal'ın seslendirdiği hitli şarkılardan Bir Şans Daha adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz. Dönsen beni daha çok sevcen Bir şans daha versen Ben, ben seni resmen Na na na na na Gel, gel manifestosu, pop yok Kop, kop Roman stille karışmış hip hop...
  5. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

gülben ergen haberleri mustafa erdoğan haberleri Geçtiğimiz Nisan ayında anlaşmalı bir şekilde boşanan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan çocukları için Bodrum Türkbükü'nde yemekte bir araya geldiler. Çocuklarıyla gayet mutlu görünen Ergen ve Erdoğan haberinin detayları şöyle... Nisan ayında anlaşmalı şekilde boşanan Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan çifti, artık sadece çocukları için görüşüyor....

Sayfayı Paylaş