gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Erdoğan boşanmak istemiyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mustafa erdoğan, gülben ergen, boşanma, ayrılığı, boşandılar ve merak ettiğiniz tüm haberler burada arkadaşlar.

Gülben Ergen ve Musta Erdoğan evliliği boşanma kararı ile çatırdadı. Ancak Mustafa Erdoğan, son bir şans daha istiyor ve boşanmak istemiyor. İşte o haber Melek'ler!

Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliğini bitirmek istemiyor...

Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliklerini bitirmek için boşanma davası açan eşi Gülben Ergen’i kararından vazgeçirmek için harekete geçti. Vatan gazetesinin haberine göre, davanın açıldığı günden sonra çocuklarıyla daha çok ilgilenmeye başlayan Erdoğan’ın hiç olmadığı kadar evinde vakit geçirdiği öğrenildi. Her an çocuklarının yanında olan Erdoğan, Anadolu Ateşi’nin Almanya’daki gösterisine bile oğlu Atlas’ı yanında götürdü.

Baba-oğul önceki gün birlikte İstanbul’a döndü. Öte yandan Gülben Ergen’in, Erdoğan ailesinin de araya girmesine rağmen boşanmakta kararlı olduğu, geri adım atmadığı öne sürüldü.13 Mayıs’ta açılan davanın ardından Bahçeköy’deki evde eşi Mustafa Erdoğan’la yaşamaya devam eden Gülben Ergen, İstinye Park’ta satın aldığı dubleks daireye temmuz ayında taşınacak. Erdoğan’ın ise “O eve hep birlikte taşınacağız ve çok mutlu olacağız.Yeterki evliliğimize son bir şans daha ver”eşini kararından vaz geçirmek için çabaladığı iddia edildi.

Mustafa Erdoğan boşanmak istemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşanmak istemiyorsanız  eşinizle mutlaka sarılıp,kucaklaşın

Boşanmak istemiyorsanız eşinizle mutlaka sarılıp,kucaklaşın

boşanmak isteyen erkek hamileyken boşanmak hamilelikte boşanma hamileyken boşanma sarılmak Melek arkadaşlarım duydunuzmu uzun süren ilişkilerin formülü meğerse sarılmakmış evettt doğru duydunuz sadece birbirinize sarılmak ,kucaklaşmakmış sizde 5 dakika olsada bulaşığı,çamaşırı bir kenara bırakın eşinize sarılın... :loco: :D İtalyan Pisa Üniversitesi'nin araştırması: Aşk ve tutku iki senede...
  2. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  3. Mustafa Erdoğan boşanmıyoruz dedi

Mustafa Erdoğan boşanmıyoruz dedi

gülben ergen mustafa erdoğan boşanmıyor, son haberler burada arkadaşlar. Ünlü çiftin boşanacaklar iddiası son günlerde magazin dünyasını meşgul eden haberlerin başında geliyor. Bu konuya dair bir çok şey yazıldı çizildi, zira Mustafa Erdoğan bu yazılanlar karşısında suskunluğunu bozdu ve "boşanmıyoruz" dedi Melek'ler:) Mustafa Erdoğan Ayaklıgazete'nin haberine göre,...
  4. Boşanmak istemiyorum diyen çiftler !

Boşanmak istemiyorum diyen çiftler !

Melekler işte size çok güzel tavsiyeler ben beğenerek okudum sizinde okumanız için paylaşmak istedim . Eşinizden boşanmak istemiyorsunuz. Anlaşamıyor, sık sık tartışıyorsunuz ancak onu hala sevdiğiniz için kaybetmek niyetinde değilsiniz. Bu noktada ipleri elinize almalı ve eşinizi geri kazanmalısınız. Kocamla ...anlaşamıyorum, evliliğim bitsin istemiyorum, kocamı geri kazanmak ve evliliğimi...
  5. eşim boşanmak istemiyor,dava nasıl ilerler ?

eşim boşanmak istemiyor,dava nasıl ilerler ?

Eşlerden biri boşanmak istemiyorsa dava nasıl ilerler,kocam boşanmak istemiyor davamın akibeti ne olacak,karım boşanmayı red ediyor hakim bizi boşarmı,eşim boşanmayı red ediyor davam ne olacak Eşlerden birinin boşanmak istememesinin sebebi, gerekli maddi gücü olmaması, karşı tarafa bedel ödetmek istemesi, alacaklarını alma yolunda bunu bir araç olarak görüp davayı uzatmak istemesi olabilir....

Sayfayı Paylaş