Mustafa Kemal demek, | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

Mustafa Kemal demek,

Konu, 'Atatürk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

mustafa kemal demek atatürk demek şiiri mustafa kemal özgürlük ne özgürlük sözleri Mustafa Kemal demek,
    Kafalardan cahilliği silmek.
    Geçmişi hiç unutmadan

Gelecekler tarafından sevilmek Mustafa Kemal demek,
    Kendini bilmek.
    Türkiyemiz için uykusunu bölmek.
    Mustafa Kemal demek,
    Hak davada yiğitçe ölmek.
    Mustafa Kemal demek:Barış,
    Vatanı savunmaktır, karış karış.
    İnsanlığa faydalı yarış.
    Mustafa Kemal demek,
    Allah'a insanca varış.
    Düşmanları yurttan atan
    Türklüğün şanına şan katan.
    Mustafa Kemal demek,
    Biz ölsekte 'Sağ Olsun Vatan! '
    Mustafa Kemal demek,
    Göklerde özgür kanat.
    Mustafa Kemal demek,
    İlerlemek, hainlere inat.
    Mustafa Kemal demek,
    Okulalr dolusu çiçek
    Mustafa Kemal demek,
    Günlerimiz hep mutlu geçecek...

Mustafa Kemal demek, konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal Atatürk Görüntüleri

http://www.youtube.com/watch?v=oQygJ7aqZCg&mode=related&search=
  2. Sensin Mustafa Kemal Atatürk

Sensin Mustafa Kemal Atatürk Kahraman gazimiz, yüreğimiz, onurumuz, Savaşımız, bu günümüz, yarınımız, vatanımız, İlkemiz, gölgemiz, sevdamız, yolumuz, Kolumuz, canımız, ciğerimiz, geleceğimiz, Sensin Mustafa Kemal Atatürk. Kavgamız, varlığımız, ekmeğimiz, suyumuz, Ormanımız, fidanımız, dalımız, yaprağımız, Aşımız, kanımız, dökülen göz yaşımız, Yürüyen ayaklarımız, cumhuriyetimiz,...
  3. Mustafa Kemal Atatürk O

Mustafa Kemal Atatürk O MUSTAFA KEMAL ATATÜRK O Türkiye’yi kurtaran, Devrimler yapan, En büyük Türk olan Mustafa kemal Atatürk o. Vatanını düşmana vermek istemeyen, Sonuna kadar mücadele eden, Milletini çok seven, Mustafa kemal Atatürk o. Halkın güvenini kazanan Öldüğü zaman herkesi yasa boğan Kelimelerle anlatılmayan Mustafa kemal Atatürk o.
  4. Mustafa Kemal, Sivas Kongresi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Mustafa Kemaller Tükenmez

mustafa kemaller tükenmez adlı şiir mustafa kemaller tükenmez şiiri video şiiri atatürkler MUSTAFA KEMAL'LER TÜKENMEZ Tükenir elbet gökte yıldız, denizde kum tükenir Bu vatan bu topraklar cömert Kutsal bir ateşim ki ben sönmez İnanın Mustafa Kemal'ler tükenmez Ben de etten kemiktendim elbet Ben de bir gün geçecektim elbet İki Mustafa Kemal var iyi bilin Ben işte o ikincisi...

Sayfayı Paylaş