gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Kemal Marşı

Konu, 'Atatürk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mustafa kemal marşı Mustafa Kemal Marşı

Mustafa Kemal'dir bizim adımız,
    Barış, dostluk, başarı parolamız,
    İzmir'de dalgalanır bayrağımız,
    Cehalete karşıdır hep kavgamız.

Ayrılmak yok Atatürk'ün yolundan,
    Çalışacağız and içtik hiç durmadan.

Her güçlüğü yenmek için birleştik.
    Kenetlendik bilim için erkek kız,
    Zor da olsa tüm sınavlardan geçip,
    Çağdaş uygarlığı biz aşacağız.

Ayrılmak yok Atatürk'ün yolundan,
    Çalışacağız and içtik hiç durmadan.

Mustafa Kemal Marşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal ATATÜRK

Mustafa Kemal ATATÜRK

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mustafa Kemal resim galerisi

Mustafa Kemal resim galerisi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mustafa Kemali Düsünüyorum

Mustafa Kemali Düsünüyorum

MUSTAFA KEMAL'İ DÜŞÜNÜYORUM Mustafa Kemal'i düşünüyorum; Yeleleri alevden al bir ata binmiş Aşıyor yüce dağları, engin denizleri, Altın saçları dalgalanıyor rüzgârda, Işıl ışıl yanıyor mavi gözleri... Mustafa Kemal'i düşünüyorum; Yanmış, yıkılmış savaş meydanlarında Destanlar yaratıyor cihanın görmediği Arkasından dağ dağ ordular geliyor Her askeri Mustafa Kemal gibi. Mustafa...
  4. Mustafa Kemal ATATÜRK....

Mustafa Kemal ATATÜRK....

MUSTAFA KEMAL Dünyada tabiatın binbir tecellisi var, Korkunç olursa kıştır,munis olursa bahar. Görmüşe benzer mi hiç bahsetsem ikisinden Birinin tipisinden, ötekinin sisinden. Bazen durgun denizin görürüm taştığını, Yükselen dalgaların göğe yaklaştığını, O dalgalar ki yılda yalnız bir gün şahlanır, Şahlandı mı ne kıyı, ne koy, ne yelken tanır.. Engini alt üst eden bu rüzgarların adına,...
  5. Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk'ün çocukluk ve gençlik anıları nelerdir ?

Sayfayı Paylaş