gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

-Mustafa Sandal'ın Hürriyet'e Verdiği Röportaj- "Bomba gibi bir albüm geliyor. 12 şarkının altısı benim, altısı dışarıdan. "Gönlünü Gün Edeni" şarkısını yazan Isra'yı, repertuvarımla görevlendirdim. Dışarıdan alacağım şarkıları onun bulup, bana getirmesini istedim. O da
    Hüseyin Karadayı ile birlikte bana 40-50 tane şarkı bulup getirdi. Bu şarkılar arasından gerçek, samimi, sıcak bulduğum beş şarkıyı seçtim, bir tane de kendi beğendiğim bir şarkı vardı, onu aldım. Yani repertuvarımın dışarıdan alacağım altı şarkılık bölümü tamam. Bana ait olan altı şarkıyı da bitirmek üzereyim. Kısacası yine çok güzel bir Mustafa Sandal albümü olacak."

-Mustafa Sandal'ın Yeni Albümle İlgili Kendi Sitesine Yazdığı Yazı-

"Bu albüm benim için milat olacak. Benim baba olarak hazırladığım ilk albümüm olacak. Hayranlarımın heyecanla beklediğinin farkındayım. Çok güzel şarkılar hazırladık. Birçok şarkının altyapısı neredeyse bitmek üzere... Okumalar ve diğer çalışmalar tahmin ediyorum Mayıs sonuna kadar tamamlanır. Albümümüz de kesin bir tarih vermemek kaydıyla sanırım Haziran ayının başında ya da ay içerisinde piyasada olur. Beklediğinize değeceğine inanıyorum. Hepinizi öpüyorum sevgiler... "

Albüm Haziran ayında piyasada olacak....

Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal Boşanıyormu

Mustafa Sandal Boşanıyormu

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama inşallah söylentiler gerçek değildir :tik: MUSTAFA SANDAL, EŞİ EMİNA’YLA BOŞANACAKLARI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ. Söylentilerin tamamen asılsız olduğunu belirten Sandal, “Her sabah uyandığımda yeniden aşık olduğum, oğlumun annesi biricik eşimle aramızda herhangi bir sorun yok olamaz da. İddialara sadece gülmekle yetiniyoruz. Neden böyle...
  2. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...
  3. kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

Yeni albümü çıktı ya Mustafa Sandal'ın orda ki bir şarkısı çok güzel geldi kulağıma Kum Gibi, sözlerini paylaşırmısınız lütfen :)
  4. mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

Selamlar, mustafa sandal adını çok garip bulduğum bir şarkı yapmış mustafa sandal kafası diye sözlerini çok merak ediyorum varmısizde yaaa??
  5. Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu

Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu

Bu sayfa; Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son olarak O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak izlediğimiz Mustafa Sandal bir markanın reklam yüzü oldu. BP petrol'ün reklam filmlerinde oynayan Mustafa Sandal 3 bölüm için şirketle anlaştı. Daha önce eşiyle birlikte Turkcell reklamlarında oynayan Mustafa Sandal ile ilgili haberin...

Sayfayı Paylaş