gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal - Bir Anda

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

unuturum anla biraz gel bir anda alışırım derdime ben
    en sonunda
    ağlayan gözlerin
    tuzu yok dilimde
    kanayan şu yaramın
    adı yok dilimde

Mustafa Sandal - Bir Anda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Affet

Mustafa Sandal - Affet

gerçekten yalandı demek çok zor geliyor bana yani ayrıldık demek bin türlü bahaneler yalanlaaaaaaaaar çok zor geliyor bana bırakmak herşeyi başlamak herşeye sil yeni baştaaaan alıyorum haberlerini bırakmışsın tüm yalanlarını 2 kez ben seni affettim sende kendini affet AFFEDEBİLİRSEN __________________
  2. Mustafa sandal resimleri

Mustafa sandal resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mustafa Sandal-Kalmadı

Mustafa Sandal-Kalmadı

Söz söz verdim ben bir daha asla Sevmem diye yemin ettim ben Çoktan beri tuhaf duygularda Sordum aşkı ve Korkuyorsam bir nedeni var elbet Ateş yaktığı yerde dert Sen bunları duymadın farzet Bendeki izlerini takip et Benim aşka inancım kalmadı hiç Sorma sorma Beni ellere verin utanmadan hiç Bozma bozma aaafini
  4. Mustafa Sandal Boşanıyormu

Mustafa Sandal Boşanıyormu

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama inşallah söylentiler gerçek değildir :tik: MUSTAFA SANDAL, EŞİ EMİNA’YLA BOŞANACAKLARI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ. Söylentilerin tamamen asılsız olduğunu belirten Sandal, “Her sabah uyandığımda yeniden aşık olduğum, oğlumun annesi biricik eşimle aramızda herhangi bir sorun yok olamaz da. İddialara sadece gülmekle yetiniyoruz. Neden böyle...
  5. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...

Sayfayı Paylaş