gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Sandal Boşanıyormu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama inşallah söylentiler gerçek değildir :tik: [​IMG]

MUSTAFA SANDAL, EŞİ EMİNA’YLA BOŞANACAKLARI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ.

Söylentilerin tamamen asılsız olduğunu belirten Sandal, “Her sabah uyandığımda yeniden aşık olduğum, oğlumun annesi biricik eşimle aramızda herhangi bir sorun yok olamaz da. İddialara sadece gülmekle yetiniyoruz. Neden böyle şeylerin çıktığını da anlamış değilim. Sadece ailem ve işimle ilgileniyorum” dedi.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    biraz uzun sürdü ben ce de bunların şartlarında boşanmaları gerekirdi:D

Mustafa Sandal Boşanıyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Kalmadı

Mustafa Sandal - Kalmadı

Söz söz verdim ben bir daha asla Sevmem diye yemin ettim ben Çoktan beri tuhaf duygularda Sordum aski ve Korkuyorsam bir nedeni var elbet Ates yaktigi yerde dert Sen bunlari duymadin farzet Bendeki izlerini takip et Benim aska inancim kalmadi hiç Sorma sorma Beni ellere verin utanmadan hiç Bozma bozma keyfini Müzik ve Söz: Mustafa Sandal __________________
  2. Mustafa Sandal - Herkes mecbur

Mustafa Sandal - Herkes mecbur

Farzet seni savunmaya yurek gibi koyulmaya canim deyip Uyutmaya karar verdim Tekrar bizi yasatmaya biraz daha ugrasmaya artik bunu Basarmaya yemin ettik Vallahi kim ne derse desin gucu yetmez ayirmaya askimiza inanmaya herkes mecbur oooff Mutlu anlari sonunda yalniz kalmaya biraz aska inanmaya Herkes mecbur. Sabret guzel gunler yakin sen korkma hic sakin sakin herkes Bisey soyler ama...
  3. Mustafa Sandal - Devamı Var

Mustafa Sandal - Devamı Var

bugÜn Erkenden GÖrmek İstedİm Senİ Sana Erkenden Bakmak İstedİm Erkenden GÖrmek İstedİm Senİ Sana Erkenden Doymak İstedİm Sana SorduĞum Zaman En Zor Animda Benİ DuyduĞun Mu Var KÖrdÜĞÜm Anla GÖrdÜĞÜm Zamanla Kendİ Şaninla Bİraz Dur Devami Var Durma Vur BaŞka Yaram Mi Var BaŞka Yaram Mi Var__________________
  4. Mustafa Sandal - Çoban

Mustafa Sandal - Çoban

Kabul Ettim Senle Hayat Böyle Sürecek... Ufak Tefek Hayalerin Peşinde... Kilitlendim Beni Sabrım mı Sürecek... Ufak Tefek Hayalerin Peşinde... Herseyimi Verdim Sana diyorsun... Yalan şahidi Zaman.. Sana Dunyalar yetmez oldu... Buyur Yerim Senin Olsun... Şu Çobanın dağları dururken Yollara düşüp de ağlar mı..? Ya da yollara düşerse Geriye dönüp de bakar mı..! Şu çobanın dağları dururken...
  5. Mustafa Sandal - Aya Benzer

Mustafa Sandal - Aya Benzer

Ben dönerim etrafında Hiç kimse farketmez Aşk bu affetmez Işıkların sönerse Hep dönerim etrafında Aşk bu göstermez Rüyaların biterse İyi dinle duyarsın sesimi uzaklardan Dinle en kuytu acılardan Kalbinde yoruldunsa yolculuklardan Vazgeç artık yıldızlardan Aya benzer yüreğim E doğal olarak takipteyim Ah şu kaderi çözersem eğer Bekle geliyorum aşkım Aya benzer yüreğim E doğal olarak...

Sayfayı Paylaş