gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, son olarak O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak izlediğimiz Mustafa Sandal bir markanın reklam yüzü oldu. BP petrol'ün reklam filmlerinde oynayan Mustafa Sandal 3 bölüm için şirketle anlaştı. Daha önce eşiyle birlikte Turkcell reklamlarında oynayan Mustafa Sandal ile ilgili haberin detayları...

Mustafa Sandal, eşi Emina Sandal ile oynadığı Turkcell reklamının ardından yine ünlü bir markanın yüzü oldu.

Ünlü popçu BP’nin yeni kampanyasının reklamlarında rol alacak.

Turkcell reklamlarından eşiyle beraber 1 milyon 250 bin dolar alan Sandal’ın, bu kez BP ile 1 milyon 200 bin dolara yani yaklaşık 1 milyon 830 bin TL’ye anlaşma yaptığı öğrenildi.

Sandal ilk reklam filmi için önceki gün kamera karşısına geçti. Sandal’a BP ile Bonus Kart’ın kampanyasının tanıtılacağı ilk reklam filminde sürpriz bir isim eşlik etti. 1 milyon dolara Bonus Kart’ın yüzü olan “Yalan Dünya” dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, reklam filminde Sandal ile beraber oynadı. Sandal’ın BP ile toplam 3 reklamlık anlaşma yaptığı belirtildi.

Mustafa Sandal BP'nin Yeni Yüzü Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Jest Oldum

Mustafa Sandal - Jest Oldum

Ah Sen Ne GÜzel Ne GÜzel GÜlÜyorsun Kiz Sen Ne GÜzel Ne GÜzel Bakiyorsun KarŞinda Duramaz İnan HİÇ Kİmse BakiŞlarinla Sen Herkesİ GÖrÜyorsun O Tatli Dİlİn GÜler YÜzÜn İnankİ YÜrek Hoplatiyor Farkinda DeĞİlmİsİn Herkes PeŞİnden KoŞuyor Kiz Senİ Alan YaŞadi Dertlerİnİde BoŞadi Mest Oldum Vallahİ Jest Oldu __________________
  2. Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

Mustafa Sandal - Aşkın Yeni Sureti

-Mustafa Sandal'ın Hürriyet'e Verdiği Röportaj- "Bomba gibi bir albüm geliyor. 12 şarkının altısı benim, altısı dışarıdan. "Gönlünü Gün Edeni" şarkısını yazan Isra'yı, repertuvarımla görevlendirdim. Dışarıdan alacağım şarkıları onun bulup, bana getirmesini istedim. O da Hüseyin Karadayı ile birlikte bana 40-50 tane şarkı bulup getirdi. Bu şarkılar arasından gerçek, samimi,...
  3. Mustafa Sandal İkinci Kez Baba Oldu !

Mustafa Sandal İkinci Kez Baba Oldu !

mustafa sandal emina mustafa sandal baba oldu mustafa sandal haberleri Mustafa Sandal dün ikinci kez baba oldu melekler :) Dün saat 12:00 'deikinci kez baba olan Mustafa Sandal, eşi ve bebeğinin sağlık durumlarının çok iyi olduğunu belirtti. Ünlü sanatçıyı kutluyor ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Ünlü çift Mustafa Sandal ile Emina Sandal'ın ikinci bebekleri dün 12:00'da dünyaya...
  4. Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu Arkadaşlar Mustafa Sandal ikinci kez Baba Oldu bu haberi neden yayınlamadınız?
  5. mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

mustafa sandal kafası sözleri yeni albüm

Selamlar, mustafa sandal adını çok garip bulduğum bir şarkı yapmış mustafa sandal kafası diye sözlerini çok merak ediyorum varmısizde yaaa??

Sayfayı Paylaş